Leaf Forte Фито-М

LF - ФИТО-М включає в себе штами мікроорганізмів Bacillus subtilis, біологічно активні продукти, які комплексно та ефективно впливають на лікування від грибкових та бактеріальних хвороб, таких як: парші, зів'янення, чорної ніжки, фітофторозу, цвілі насіння, кореневих гнилей, гнилей сходів , борошнистої роси, бурої іржі, летючої сажки, пухирчастої сажки, альтернаріозу, ризоктониозу, фузаріозу, септоріозу та багатьох інших. Застосовується на всіх сільськогосподарських культурах протягом всього періоду вегетації.

Умови зберігання: Зберігати в оригінальній упаковці, в захищеному від прямих сонячних променів приміщенні при температурі від +5 до +20 ° С.

Гарантійний термін: 24 місяці від дати виготовлення.

Техніка безпеки: препарат безпечний для навколишнього середовища, людей, тварин і комах (4-й клас небезпеки). Не горючий. При попаданні на шкіру або в очі - змити водою.

Призначення: Біозахист рослин, позакореневе підживлення, Грунтове внесення, Замочування
Культура: баштанні культури, бобові культури, виноград, гречка, декоративні рослини, Зернові культури, капуста, картопля, полуниця й суниця, кормові трави, кукурудза, цибуля й часник, Олійні культури, морква й столовий буряк, плодові дерева, редиска, Сад та город, цукровий буряк, томати, баклажани, солодкий перець, ягідні культури
Цена: 1332.00 Грн
Количество:
Company MAXXmarketing GmbH

Компания является эксклюзивным дистрибьютором ТОВ Seedtradeagro 

и реализует семена подсолнечника сербской селекции нового поколения

по технологиям выращивания CLEARFIELD и SUMO