Leaf Forte Ультрафит, 10л

LF- ультрафіт (Гаусін / Гаупсин) - фунгіцидно-інсектний біопрепарат на основі 2-х штамів бактерій Pseudomonas аureofеciens. Працює на рівні хімічних пестицидів, плюс допомагає отримати продукцію більш високої якості. Ефективність в боротьбі з грибками 90-92%, з комахами 92-94%.

Спектр застосування: зернові, олійні, бобові, кукурудза, буряк, гречка, томати, картопля, морква, плодові дерева, виноград.

Мета застосування:

· Травлення і збільшення схожості насіння;
· Лікування і профілактика хвороб;
· Знищення шкідників;
· Стійкість культур до посухи;
· Збільшення врожайності.


Принцип дії:

У препараті - два штами, один - проти грибкових хвороб, інший - проти шкідників.

Принцип роботи як фунгіциду: бактерії Ультрафіта - це живий мікроорганізм, йому потрібна живильне середовище. Для нього патогенні мікроорганізми, бактерії, грибки. Тобто препарат просто «з'їдає» їх.

Принцип роботи як інсектициду: бактерії Ультрафіта при поїданні комахами листя або соку оброблених рослин, потрапляють в шлунок, далі в лімфосистему комахи і воно гине. Якщо комахи встигають відкласти на рослині яйця, бактерії ультрафіта сприймають лічники як їжу і з'їдають. При цьому перевірено, на тварин і людей ультрафио не впливає.

Принцип роботи як мікродобрива: бактерії Ультрафіта мають властивість акумулювати з повітря атоми азоту, які через лист і корінь насичують рослина азотом, від чого дають швидкий результат на 4-5 день. При цьому азот дає рослині зростання, але не накопичується в плодах.

Норми внесення препарату:

Передпосівна обробка насіння - 3 л / т.
Позакореневе обробка проводиться під час всього періоду вегетації, в тому числі в період цвітіння з розрахунку 5-6 л / га, витрата води - 500-800 л.
Кількість обробок залежить від ступеня зараження рослин, при необхідності необхідно обробку повторити з інтервалом - 15 днів.

Цена: 980.00 Грн
Количество:
Company MAXXmarketing GmbH

Компания является эксклюзивным дистрибьютором ТОВ Seedtradeagro 

и реализует семена подсолнечника сербской селекции нового поколения

по технологиям выращивания CLEARFIELD и SUMO