ПРОТРАВИТЕЛЬ ЭМЕСТО КВАНТУМ 60мл

Еместо® Квантум -  новий інноваційний протруйник інсектицидно-фунгіцидної дії для захисту картоплі від шкідників та хвороб.

Еместо® Квантум  перегортає стару сторінку у використанні протруйників для захисту картоплі  і є першим препаратом з вмістом інноваційної фунгіцидної діючої речовини  яка належить до нового хімічного класу алкіламідів. А порівняно з сучасними стандартами для контролю ризоктоніозу (чорної парші) на бульбах картоплі, нова інноваційна діюча речовина потребує на порядок меншої норми використання при  покращенні ефективності. Крім того, вона краще від наявних стандартів контролює сріблясту і звичайну паршу.  Інсектицидна діюча речовина відзначається високою рухливістю в рослині, і, навпаки, низькою міграцією в нижні шари ґрунту, порівняно з іншими речовинами цього класу, і також характеризується ширшим спектром дії.

ПЕРЕВАГИ

  • Новий механізм дії, що забезпечує тривалий захист від  широкого спектру шкідників та хвороб
  • Високий урожай товарної картоплі
  • Здорові  від хвороб бульби
  • Можливість застосування бакових сумішей
  • Стимулює ріст та розвиток рослин

ШКІДЛИВИЙ ОБ'ЄКТ

Колорадський жук, дротяники, несправжні дротяники, личинки хрущів, цикадки, попелиці, трипси, ризоктоніоз, (побічна дія проти звичайної сріблястої парші)

ОБ'ЄКТ ЗАСТОСУВАННЯ

Картопля

МЕТОД ЗАСТОСУВАННЯ

Протруєння посадкового материалу картоплі перед садінням

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ

3,0 мл препарату розчинити у 100 мл води та протруїти 10 кг посадкового матеріалу картоплі.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ

Еместо® Квантум  - слід застосовувати безпосередньо після розбавлення водою. Робочий розчин не бажано залишати на тривалий період без збовтування. Протруєний посадковий матеріал потрібно висаджувати, за можливості, в короткий період після протруєння. Не рекомендується надовго залишати в сховищі оброблене насіння з глибокими вічками, а також збільшувати кількість робочого розчину за обробки в сховищах.

Цена: 300.00 Грн
Нет в наличии
Company MAXXmarketing GmbH

Компания является эксклюзивным дистрибьютором ТОВ Seedtradeagro 

и реализует семена подсолнечника сербской селекции нового поколения

по технологиям выращивания CLEARFIELD и SUMO