ЗАСТОСУВАННЯ ЗАСОБІВ ЗАХИСТУ РОСЛИН ПРИ ВИРОЩУВАННІ КУКУРУДЗИ

  Кукурудза - однорічна трав'яниста рослина, що досягає висоти 3 м. В Україні вирощують кукурудзу переважно як кормову і         технічну культуру, а також на корм худобі.

  За площею посівів кукурудза займає третє місце, на неї доводиться майже 15% валового збору зерна. Це досить урожайна,   посухостійка, з високою кормовою цінністю культура, найкращі умови для вирощування якої розташовані в північних і         центральних степових районах України, а також на деяких ділянках лісостепової зони (Закарпатська і Чернівецька області).

 Проте з урахуванням нинішньої ринкової економіки, подорожчанням ГЗМ і засобів захисту рослин для кожного господарства   одним з визначальних чинників що до ухвалення рішення про вирощування кукурудзи, є економічна сторона питання -   передусім, окупність вкладень і собівартість отримуваного урожаю.

 

Для забезпечення максимальної рентабельності вирощування кукурудзи необхідно, перш за все, застосування комплексного  підходу, який включає низку заходів:

- підготовка ґрунту під сівбу;

- ретельний підбір насінного матеріалу; 

- вибір оптимального варіанту для організованої і своєчасної боротьби з бур'янами і шкідниками за допомогою засобів захисту рослин;

- якісне прибирання кукурудзи із застосуванням сучасної техніки.

Кукурудза не вередлива до попередників, проте краще всього росте після озимини, зернобобових, цукрових і кормових буряків, гречки, картоплі, її можна вирощувати як монокультуру. Можливе беззмінне вирощування на чорноземах, за умови щорічного внесення як органічних, так і мінеральних добрив, упродовж 6-10 років, а на менш родючих ґрунтах - 3-5 років. Не слід сіяти кукурудзу після проса, щоб запобігти поширенню загального шкідника - кукурудзяного метелика.

Для отримання дружних сходів, формування посівів, що вирівнюються, необхідно підібрати якісне насіння гібридів (посилання на сайт), рекомендованих для тієї або іншої зони. Зазвичай сортування, калібрування і інкрустацію насіння гібридів готують на підприємствах з підготовки насіння. Насіння на висів повинне мати схожість до 95%, а енергію проростання - до 90%.

Для забезпечення біологічної потреби кукурудзи в теплових ресурсах в період "посів - повна стиглість зерна" необхідно враховувати агрокліматичні умови при виборі гібридів : для Степової зони переважно гібриди від ранньо-стиглої (ФАО 100-199) до середньо-пізньої (ФАО 400-499) групи стиглості, Лісостепової зони - для гібридів від ранньо-стиглої (ФАО 100-199) до середньо-стиглої (ФАО 300-399) груп, а Полісся - лише для гібридів культури скоростиглих біотипів (ФАО 100-299).

Для протравлення насіння кукурудзи, безпосередньо перед посівом,  використовують такі, протруйники насіння як Вітавакс (Рекорд), Максим XL, Круїзер, Гаучо. Ці препарати не лише захищають кореневу систему молодих рослин кукурудзи від ґрунтових шкідників, але й в певний період - надземні частини від гризучих комах.

Кукурудза є теплолюбною рослиною, зі сходами, які повільно розвиваються, тому більш інших страждають від засміченості. Висока засміченість у посівах кукурудзи, особливо на ранньому етапі розвитку, може привести до значного уповільнення зростання і збільшення маси кореневої системи. Щоб отримати хороший урожай, вкрай важливо, провести своєчасну обробку культури.

Для боротьби з небажаною рослинністю в посівах кукурудзи застосовують хімічні препарати, які підрозділяються на препарати суцільної і селективної дії.

Речовини суцільної, ґрунтової дії здатні пригнічувати або знищувати усі рослини і застосовуються на ділянках вільних від культурних рослин у випадках:

- передпосівної обробки поля з метою недопущення появи і подальшого зростання бур’янів;

 - ранньої післяпосівної обробки перед появою сходів агро культури;

 - післяпосівної обробки водночас з захистом рослини;

 - поперед жнивної обробки для забезпечення десикації агро культури і бур’яну;

 - післяжнивної обробки для пригнічення зростання і розвитку багаторічних бур’янів.

Що стосується кукурудзи, зазвичай застосовують такі препарати як: Харнес, Кратос, Основа (ґрунтовий гербіцид для контролю за однорічними злаковими бур'янами і широким спектром однорічних дводольних бур'янів), Дуал Голд (селективний досходовий гербіцид, ефективний проти основних однодольних і деяких дводольних бур'янів), Гезагард (знищує однорічні дводольні і злакові бур'яни), Варяг (проти однорічних злакових та деяких однорічних дводольних бур'янів). Для десикації кукурудзи застосовують Раундап (рекомендована норма витрати 2,4л/Га), Реглон супер, Диквалан

Речовини селективної або вибіркової дії знищують тільки бур'яни і абсолютно безпечні для оброблюваних культур.

Найбільш популярні гербіциди для кукурудзи:

- Базагран – знищення однорічних дводольних бур'янів, у тому числі стійких до 2,4-Д і МЦПА у фазі 3-5 листків культури;

- Базіс - контроль однорічних (плоскуха, щетинник), а також багаторічних смітних злакових рослин (пирій повзучий, гумай), і дводольних бур'янів (підмаренник чіпкий, щавель (види), лобода біла, осот (види) і інші);

- Диален Супер (Дикамба форте) - однорічні і багаторічні дводольні бур'яни, у тому числі стійкі до 2,4-Д і МЦПА;

- Диканит - однорічні, багаторічні дводольні бур'яни і бур'яни стійкі до 2,4-Д і МЦПА;

Елюміс - однорічні і багаторічні злакові та дводольні бур'яни. Поєднання двох діючих речовин забезпечує контроль найпроблемніших бур'янів, таких як-ваточник сирійський, пирій, щавель кінський, гірчак (види), осоти (види);

- Майстер - визнаний професіонал у захисті кукурудзи від однорічних і багаторічних широколистих та злакових бур'янів;

- Мілагро (Солцин, Приоритет) - однорічні і багаторічні злакові та деякі дводольні бур'яни, високоефективний страховий гербіцид, що знищує навіть злісні багаторічні бур'яни, наприклад, пирій, а також пригнічує розвиток осотів за умови обробки їх у фазі розетки;

- Пріма (Агент, Баал БТ, Балерина, Дисулам, Прайм) - проти однорічних і багаторічних дводольних бур'янів, у тому числі стійких до 2,4-Д, ефективний водночас прoти пoдмaрeнникa ціпкoгo та різноманітних видів ромашки та oсoту;

- Тітус - проти широкого спектру бур'янів: злакових (щетинник, пирій, гумай, плоскуха звичайна, мишача і інші), проти основних дводольних і широколистяних бур'янів;

- Хармоні - однолітні дводольні та широколистяні бур'яни у тому числі стійких до 2,4-Д;

- Тітус + Хармоні + Тренд 90 – комплексна ефективна дія проти злакових, дводольних і широколистяних бур'янів.

Слід пам'ятати, що правильно розрахована норма витрати на оброблювану площу, рівномірний розподіл, врахування погодних умов допоможе добитися максимальної ефективності дії препарату.

Для боротьби з шкідниками кукурудзи (шведська муха, дротяники, стебловий метелик) застосовують інсектициди типу Карате Зеон (Антигусень, Циркуль, Лок 5), Кораген.

 dostavka

Как заказать товар:

  1. Определяетесь с товаром и необходимым количеством с помощью сайта или, если нужна консультация, обращаетесь к нашим специалистам по телефону,  или форме обращения на сайте.
  2. После выбора товара Вы можете оставить заказ разными способами:

- позвонить нашим менеджерам по указанным телефонам и оформить заявку в устном режиме;

- через "Корзину"  (добавив в нее выбраный товар) в любое удобное для Вас время суток. Менеджеры Саll-центра свяжутся с Вами перед отправкой товара;

- заказать обратный звонок на сайте;

- через форму заказа на сайте, заказы принимаются круглосуточно;

- написать на электронную почту Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

Получение товара:

Доставка товаров по Украине производится службой доставки "Новая почта" до любого отделения (кроме АР Крым и временно оккупированных территорий).
Современная транспортная компания «Новая Почта» доставляет грузы по всей стране за 1-3 дня. При отправке груза наложенным платежом все расходы по доставке оплачивает получатель. 

Более подробно о стоимости и условиях доставки Вы можете узнать на сайте перевозчика "Новая почта": Представительства    Стоимость доставки 

Оплата:

Существует несколько вариантов оплаты при покупке товаров на нашем сайте:

  1. Наложенный платеж - оплата при получении товара в отделении «Новой почты».

Обратите внимание! При получении товара в отделении «Новой почты» на сумму от 15 000 грн оператор имеет право запросить у Вас копию паспорта. Для Вашего удобства мы можем разбить сумму заказа на посылки менее 15 000 грн. Эти детали следует указать при оформлении заказа.

  1. Предоплата на расчетный счет.

Оплату можно осуществить:

- с расчетного счета юридического лица (предоставляем входящий НДС);

- с терминалов «Приватбанка», кассы любого банка, с помощью «Приват24» или « Аваль банк онлайн», предварительно согласовав номер счета у менеджера Call-центра компании.

     3. Оплата наличными.
 

Приём заказов для отправления в тот же день до 15:00

 

 

График работы: 

 

Пн-Сб с 08:00 до 20:00

Воскресенье - 09:00 до 20:00

Прием заказов через сайт: круглосуточно и без выходных

Контактные телефоны:

+380 98 310 41 55

+380 50 821 27 90 

 

 oboi7.com 47630

 

Компания «СЗР-агро» уже более 7-ти лет представлена на рынке Украины и является одной из динамично развивающихся компаний по продажам высококачественных средств защиты растений (СЗР), посадочного материала, макро- и микроудобрений. Основным видом деятельности компании является оптовая и розничная торговля препаратами по защите растений, удобрениями и   регуляторами роста, которые позволяют обеспечить комплексную защиту посевов всех экономически значимых сельскохозяйственных культур от болезней, вредителей и сорной растительности.

Вашему вниманию предлагается широкий выбор таких товаров как:

Гербициды - препараты для уничтожения растительности: сплошного и избирательного действия;

Фунгициды - препараты для предупреждения и лечения болезней растений;

Инсектициды - препараты для борьбы и уничтожения насекомых вредителей;

Протравители - химические препараты, предназначенные для обработки семенного и посадочного материала с целью предохранения их от повреждений почвенными вредителями и от поражения разными заболеваниями.

Стимуляторы роста растений - вещества, способствующие развитию корневой системы и ускоряющие рост растений.

Микроудобрения - вещества, содержащие необходимые для растений питательные элементы, которые способствуют их нормальному росту и развитию и соответственно повышению их урожайности.

В сфере торговли СЗР компаниями сотрудничает с такими производителями качественных препаратов как Ukravit, Агрохимические технологии, Штефес, Химагромаркетинг, Rangoli, Вассма, Гринфорт, Кемилайн Агро и др.

Важнейшим направлениям деятельности компании «СЗР-агро» является обеспечение сельхозпроизводителей высококачественными, адаптированными к условиям разных регионов Украины семенами от известных зарубежных и украинский селекционеров. В этом направлении компания успешно сотрудничает с всемирно известными брендами как Сингента,  Лимагрейн,  Пионер,  Монсанто,  КВС,  Коссад Семанс,  Евралис Семанс,  Seedtradeagro,  Юг Агролидер,  Saaten Union,  Инсем-Агро,  Терра Юг,  Доу Сидс,  Caussade,  Sunseeds,  Агро-ритм,  Химагромаркетинг и др.

Вашему вниманию предлагается широкий ассортимент посадочного материала: семена подсолнечника; семена кукурузы; семена рапса; семена пшеницы и ячменя и др.

Компания является эксклюзивным дистрибьютором ТОВ Seedtradeagro и реализует семена подсолнечника сербской селекции нового поколения по технологиям выращивания CLEARFIELD (НС-Х-7634НС-Х-7637 ) и SUMO (НС-Х-7370НС-Х-1749).

СВЕДЕНИЯ О КОМПАНИИ

Сайт компании: zzr-agrobiz.com.ua

Электронная почта: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

Телефоны: +380983104155,  +380508212790

              C понедельника по субботу с 8.00 до 20.00  В воскресенье с 9.00 до 18.00                     

Прием заказов через сайт: 24 часа в сутки, 7 дней в неделю 

 

Мы ценим и уважаем наших клиентов, их потребности и пожелания!

 

Компания является эксклюзивным дистрибьютором ТОВ Seedtradeagro 

и реализует семена подсолнечника сербской селекции нового поколения

по технологиям выращивания CLEARFIELD и SUMO