Фунгицид Брунька, 1л

Препарат «Брунька» широко відомий серед садівників своєю високою ефективністю і простотою використання.Завдяки правильному поєднанню компонентів його дія є комплексним і направлено в першу чергу на знищення грибкових хвороб рослин, що зимують в корі дерев шкідників і різних видів мохів.

До складу препарату бруньках входять три основних діючих речовини, а саме: Лямбда-цигалотрину, Імідаклоприд і фосфо алюмінію.

Особливістю препарату бруньках є те, що всі вищезазначені діючі речовини починають ефективно працювати вище певної для кожної речовини температури. Причому ці температури різні: для Лямбда-цигалотрину це 2 градуси тепла, для імідаклоприд плюс 6˚С, а в повну силу він включається при температурі понад 12˚С.

Тому для отримання 100% ефективності потрібно вибрати сонячний весняний день, і якщо до полудня температура наближається до 12 градусів, можна сміливо обробляти.

Використання та  норми:

 

Культура

 

Вредный объект

Нормы расхода , мл / л

Макс. кратность обработок

 

Способ, время обработок, ограничения

Яблоня, груша

Зимующие стадии щитовок, ложнощитовок, серый почечный долгоносик, клещи, тля,пяденица, листовёртка, моль, листоблошка ( в том числе грушевая медянка), парша, монилиоз, другие виды пятнистостей.

20

2-4

 

Опрыскивание деревьев до распускания почек

Персик, абрикос, слива, вишня, черешня

Зимующие стадии щитовки, несправжньощитивок,  клещи, тли,  Ядуном, листовертки, моли, листоблишкы; клястероспориоз, курчавость листьев, коккомикоз,  монилиоз, другие виды пятнистости

20

2-4

 

Опрыскивание деревьев до распускания почек

Виноградники, черная смородина, малина Зимующие стадии клещей, древоточцев, антракноз, милдью, оидиуму, пятнистый некроз

20

2-4

 

Опрыскивание кустов до распускания почек

 

Дозировка и применение: 20 мл / 10 л воды до момента распускания почек и 20 мл / 20л воды после распускания почек.

Загальні рекомендації:

Опрыскивание растений проводится 2-4 раза в год, весной  до распускания почек, осенью после опадения листьев. Рабочий раствор готовится непосредственно перед применением.

Термін дії препарату до 40 днів. Оскільки обприскування робляться до розпускання бруньок, то цього терміну достатньо для ефективного захисту перших двох з'явилися з нирки листочків. Тому, в більшості випадків для захисту виноградника і саду в весняний період достатньо однієї обробки і ще одне обприскування рекомендується проводити восени після приходу нирок в стан спокою коли опаде листя.

БЕЗПЕКА РОБОТИ з ПРЕПАРАТОМ. Під час проведення робіт з препаратом обов'язкове використання індивідуальних засобів захисту шкіри, очей і органів дихання, а саме: костюм з щільної тканини, взуття (чоботи або черевики), гумові рукавички, фартух, протигаз (це краще) або респіратор і окуляри, що гірше (є незахищені ділянки шкіри на обличчі на які можливе попадання препарату і вбирання його у всередину).

Цена: 1260.00 Грн
Количество:
Company MAXXmarketing GmbH

Компания является эксклюзивным дистрибьютором ТОВ Seedtradeagro 

и реализует семена подсолнечника сербской селекции нового поколения

по технологиям выращивания CLEARFIELD и SUMO