Гербицид Команд

Оригінальний Гербіцид Команд 480 КЕ - контроль однорічних дводольних і деякі злакових бур'янів на посівах рапсу.
Діюча речовина: кломазон, 480 г/л
Препоративная форма: концентрат емульсії
Форма випуску: 5 л каністра
Досходовий гербіцид для боротьби з однорічними дводольними і деякими злаковими бур'янами в посівах озимого і ярового рапсу ефективно бореться з бур'янами: підмаренник чіпкий, пастуша сумка звичайна, паслін чорний, дурман звичайний, амброзія полыннолистная, роман польовий, лобода біла, тонконіг звичайний, куряче просо, кропива глуха, талабан польовий, канатник Теофраста, росичка, портулак городній, черга волосистий, жабрей звичайний, осот городній, спориш звичайний, зірочник середній, щетинник.
Механізм дії :
Діюча речовина поглинається листям і пересувається до коренів. Проникаючи в рослини, діюча речовина препарату (кломазон ) зупиняє процес вироблення хлорофілу і каротинів і блокує процес фотосинтезу, що приводить до знищенню бурянів.

Рекомендується проводити обприскування впродовж перших трьох днів після посіву. Можливе застосування у баковій суміші з Дуал Голд (1,0-1,2 л/га), Бутизаном (1,2-1,5 л/га), Трефланом (1,5 л/га).
При виникненні необхідності термінового пересівання через 30-60 днів після обробки, рекомендується провести глибоку оранку.
Норма витрати робочої рідини - 200-300 л/га.

Цена: 3510.00 Грн
Нет в наличии
Company MAXXmarketing GmbH

Компания является эксклюзивным дистрибьютором ТОВ Seedtradeagro 

и реализует семена подсолнечника сербской селекции нового поколения

по технологиям выращивания CLEARFIELD и SUMO