Гербицид Штарга (Тарга Супер), 5л

Гербіцид Штарга ― ефективний послевсходовый гербіцид системної дії для контролю однорічних і багаторічних злакових бур'янів на посівах сої.

Діюча речовина: хизалофоп-п-этил, 50 г / л

Форма препарату : концентрат, що емульгується

Принцип дії:

Кращий гербіцидний ефект забезпечується при застосуванні препарату в умовах достатнього зволоження грунту. Препарат не можна застосовувати в жаркі дні при сильному сонячному випромінюванні або при небезпеці нічних заморозків, а також в посівах хворих або ослаблених рослин, оскільки можливе ушкодження буряка!

Рекомендовано проводити обприскування при температурі від +8 до +25 ° Із за допомогою наземної техніки в уранішні (до 10) і вечірні (після 18) години при мінімальних повітряних потоках. Швидкість повітря при дрібно-краплинному обприскуванні не повинна перевищувати 3 м /, при крупно-краплинному ― 4 м / с.

Відразу ж після кожного обприскування необхідно проводити ретельне промивання баку, магістральних трубопроводів і форсунок чистою водою.

Обприскування посівів слід проводити в період вегетації культури у фазі 2-4 листи в однорічних бур'янів і 10-15 см в пирію повзучого. Перед внесенням необхідно підготувати устаткування для обприскування: перевірити справність систем обприскувача, провести ретельне промивання баку, магістральних трубопроводів і форсунок. Використати обприскувачі з фільтром не менше 80 μ. Перед застосуванням каністри з препаратом ретельно розтрусити. Залити бак обприскувача наполовину чистою водою, вилити з каністр необхідну кількість препарату при включеному розмішування, додати воду до необхідного об'єму. Перемішування не припиняти і під час обробки для забезпечення однорідності робочого розчину. Не залишати розчин без постійного перемішування. Не допускати протоки робочого розчину.

Норма витрати робочого розчину 200-300 л / га.

Механізовані роботи дозволяються через 3 діб після обприскування.

Культура для обработки: Соя

Однорічні і багаторічні злакові бур'яни, в т.ч. пирій повзучий

Норма витрати : 2,0-3,0 л/га

Обраборку проводять в період вегетації культури у фазі 2-4 листи

Кількість обробок допустима: 1

Норма витрати робочого розчину : 200 ― 300 л / га

Переваги препарату:

-минимальная фитотоксичних дія на культурну рослину;

-быстро абсорбується поверхнею листя бур'янів;

-дощ, що пройшов вже за годину після обробки, не впливає на ефективність препарату;

-начало пригноблення бур'янів спостерігається в перші 2 діб;

-отсутствует повторне відростання багаторічних видів бур'янів;

-имеет низьку токсичність і є безпечним для здоров'я людей і тварин.

Особливості застування:

Можна використати в суміші з інсектицидами, фунгіцидами, а також іншими послевсходовыми гербіцидами проти широколистяних бур'янів. Препарат прекрасно поєднується у баковій суміші з послевсходовыми гербіцидами, вживаними на сої. 

При використанні з препаратами інших виробників необхідно проводити попередню перевірку на сумісність компонентів і фітотоксичність суміші.

Тара: 5л.

Цена: 1674.00 Грн
Количество:
Company MAXXmarketing GmbH

Компания является эксклюзивным дистрибьютором ТОВ Seedtradeagro 

и реализует семена подсолнечника сербской селекции нового поколения

по технологиям выращивания CLEARFIELD и SUMO