Leaf Forte Гумат Лист Премиум

LF - ГУМАТ ЛИСТ Преміум - натуральний концентрированый гуміновий препарат, в якому ідеально поєднуються биологично активні солі гумінових і фульвовых кислот, органічні сполуки, амінокислоти, вітаміни і мікроелементи, виготовлені з екологічно чистого низовинного торфу (родовище Західна Україна).

Натуральні гумінові добрива, де сировиною служить низовинний торф за своїми фізико-хімічними властивостями найбільш близькі до рослин і грунти. Ці органічні сполуки эфективно влияютна дихання рослини, зростання енергетики клітини і пов'язану з ним інтенсифікацію обмінних процесів, а також запобігають цілому ряд грибкових і вірусних захворювань. Є невід'ємною частиною мобілізації імунних систем рослин.

Застосування LF- ГУМАТ ЛИСТ ПРЕМІУМ позволяэт понизити негативний вплив високих доз NPK, пестицидів, отрутохімікатів і радіонуклідів, підвищити врожайність і забезпечити екологічну безпеку.

Призначення: позакореневе підживлення, Зняття пестицидного стресу
Культура: бобові культури, виноград, гречка, Зернові культури, полуниця й суниця, кукурудза, Олійні культури, Сад та город, цукровий буряк, ягідні культури

Очікуваний ефект

  • Активізацію синтезу білків, вуглеводів і вітамінів, стимулює зростання і розвиток рослин;
  • Збільшення ефективності мінеральних добрив і пестицидів;
  • Антистресова і адаптогенна дія при застосуванні СЗР;
  • Підвищення стійкості до біотичних і абиотическим стресів і дій;
  • Збільшення врожайності і якості продукції
Цена: 1796.40 Грн
Количество:
Company MAXXmarketing GmbH

Компания является эксклюзивным дистрибьютором ТОВ Seedtradeagro 

и реализует семена подсолнечника сербской селекции нового поколения

по технологиям выращивания CLEARFIELD и SUMO