Инсектицид ДМ 400 (Би-58)

Фосфорорганічний інсектоакарицид контактно – шлункової та системної дії  проти широкого спектру шкідників сільськогосподарських культур.

Діюча речовина: Диметоат, 400 г/л.
Форма препарату: концентрат емульсії.
Характеристика діючої речовини: диметоат належить до класу фосфорорганічних сполук. ГРІНФОРТ ДМ 400 – інсектицид високої початкової контактної і нетривалої системної дії, знизує комплекс сисних і гризучих комах та рослиноїдних кліщів.

Норма застосування:

Культура

Об’єкт, проти якого обробляється

Норма витрати препарату, л/т

Спосіб, час обробки

Зернові Хлібні жуки, п’явиці, попелиця, трипси 1,0 – 1,5 Обприскування в період вегетації
Цукрові буряки Блішка, попелиця, цикадка, щитоноска 0,7 – 1,5 Обприскування в період вегетації
 
Спектр дії: механізм інсектицидної та акарицидної дії полягає в пригніченні холінестерази, що спричинює зміни рефлекторної діяльності у комах і кліщів, зокрема до незворотного зневоднення клітин та тканин в організмах шкідників. Період захисної дії: Тривалість інсектицидно – акарицидної дії в оптимальних концентраціях 10 – 15 діб. Швидкість дії: Висока швидкість токсичної дії.
Особливості застосування: при обприскуванні польових культур норма витрати робочої рідини становить 200 – 400 л/га, при обприскуванні садів та виноградників 800 – 1000 л/га. Термін виходу людей для проведення механічних робіт – 4 доби, для ручних – 10 діб.
Сумісність: препарат можна використовувати в бакових сумішах з багатьма препарати, окрім тих, що мають лужну реакцію (сірчане вапно, мідь тощо). НЕ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ використовувати сумісно з препаратами діючих речовин з групи сульфонілсечовин. У разі виникнення сумнівів слід провести тест на сумісність.
Застереження: класифікація ВООЗ: ІІ клас (помірно токсичний). Небезпечний для бджіл та помірно токсичний для риб. Слабо подразнює шкіру та сильно слизові оболонки.
Упаковка: Каністри по 10 л.
Старая цена: 1740.00 Грн
Цена: 1160.00 Грн
Количество:
Company MAXXmarketing GmbH

Компания является эксклюзивным дистрибьютором ТОВ Seedtradeagro 

и реализует семена подсолнечника сербской селекции нового поколения

по технологиям выращивания CLEARFIELD и SUMO