Фунгіцид Стробі, 200г

Рейтинг:

Фунгіцид Стробі використовують для профілактики і лікування різних грибкових захворювань, що вражають овочеві, плодові та квіткові культури.

Активна речовина: крезоксим-метил, 500 г/кг

Вигляд: гранули

Тара: 200 г


Стробі можна застосовувати на будь-якому етапі розвитку культури: численні дослідження показали, що в зібраному зерні та яблуках залишки фунгіциду не містяться. Препарат надійно захищає рослину не тільки зсередини, але і зовні від двох до трьох тижнів.

Коли активна речовина препарату виявляється в клітинах патогенних мікроорганізмів, воно зупиняє їх розвиток і спричиняє загибель. Фунгіцид Стробі швидко знищує гриби, що з'являються на листі, надаючи не тільки лікувальне, але і искореняющее вплив: з його допомогою можна зупинити розвиток спороутворення навіть у тому випадку, якщо культура вже уражена грибком, запобігаючи поширення патогенних організмів по рослині.

Унікальність Стробі в тому, що на відміну від багатьох фунгіцидів, культуру можна обприскувати препаратом при наявності мокрого листя і низької температури. Фунгіцид не втрачає своєї ефективності навіть при +1°С, що важливо в умовах високої вологості, коли формуються найкращі умови для розвитку грибкових спор.

Робочий розчин потрібно застосовувати в день приготування, бажано в суху, обов'язково безвітряну погоду, щоб попередити знесення препарату на культури, які в даний момент в обробці не потребують. При наявності захворювання культуру треба обробляти два рази з інтервалом у десять-чотирнадцять днів. Якщо яблуні обприскувати Стробі за два тижні до збору врожаю, під час зберігання фрукти майже не вражають гнилі.

Стробі дуже швидко розкладається в грунті, залишаючи після себе лише метаболіт, біологічно пасивну кислоту, яка з часом розкладається в грунті. З цієї причини фунгіцид в землю глибоко не проникає, відповідно можливість забруднення ґрунтових вод відсутній.
Стробі можна поєднувати з багатьма пестицидами, але спочатку препарати обов'язково потрібно перевірити на сумісність.

Норми витрати:

Виноград: 0,15 - 0,2 кг/га;

Яблуні і груші до трьох метрів: 0,14 кг/га;

Яблуні і груші вище трьох метрів: 0,26 кг/га;

Огірки і помідори: 0,2 - 0,3 кг/га;

Троянди і хризантеми: 0,4 кг/га.

Фунгіцид Стробі ефективно впливає на знищення парші, борошнистої роси, прикореневого раку та інших заболевай винограду. Обробку необхідно проводити за весь період вегетації. При цьому слід обприскувати не тільки листя, лозу і плоди, але і грунт, у прикореневій зоні. Розчин застосовується двічі протягом 7-10 днів. Припинити обробку необхідно за місяць до збору врожаю.

Ціна: 984.00 Грн
Кількість:
Відгук
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Зміст відгуку
Оцінка товару
Company MAXXmarketing GmbH