Гербіцид Аркан, 500г

Рейтинг:

Аркан це мінімальні витрати і максимальний ефект. Аркан системний гербіцид, вибіркової дії, листової, післясходовий.

Аркан 750, в.г. рекомендується для застосування проти найбільш поширених однорічних дводольних бур’янів, в тому числі стійких до 2,4-Д на посівах пшениці, ячменю та кукурудзи

Діюча речовина: амідосульфурон

Препаративна форма: водорозчинні гранули

Фасовка: 0,5 кг.

Препарат Аркан 750, в.г. рекомендований для боротьби проти найбільш поширених однорічних дводольних бур'янів, в тому числі стійких до 2,4-Д на посівах пшениці, ячменю і кукурудзи. Гербіцид має тривалий термін застосування, починаючи з фази 2-х листків до появи прапорцевого листка зернових. Оптимальний період обприскування, що дозволяє отримати високу ефективність і зберегти урожай, - до кінця кущіння зернових. Аркан можна застосовувати вже при температурі + 5 ° С Низькі температури уповільнюють дію препарату, але не впливають на кінцеву ефективність. Можна використовувати в баковій суміші з усіма препаратами групи 2,4-Д. Іноді, особливо при пізньому застосуванні (пізніше стадії кінця кущення культури) або в екстремальних погодних умовах бур'яни тільки дуже сильно пригнічуються, але вони не розвиваються і не створюють конкуренції культурі.

Спектр дії: підмаренник чіпкий, горець пташиний, зірочник, горець березковидний, лобода біла, грицики, падалиця соняшнику, гірчиця польова, кропива глуха, щириця звичайна, мак дикий, ромашка, види березка польова, шпергель звичайний, фіалка.

Особливості: оптимальне поєднання широкого спектру дії і мінімальних витрат на обробіток 1 га; висока ефективність проти підмаренника чіпкого; гнучкий, тривалий період застосування, починаючи з фази 2-го листка і до появи прапорцевого листка у культури; можливість застосування в умовах низьких температур (від + 5 ° C) навесні, що дозволяє швидше виключити конкуренцію бур'янів з культурою; хороша змішуваність з іншими гербіцидами, фунгіцидами та інсектицидами, що дозволяє зменшити кількість обробок.

 

Ціна: 3690.00 Грн
Кількість:
Відгук
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Зміст відгуку
Оцінка товару
Company MAXXmarketing GmbH