Гербіцид Базіс, 500г

Рейтинг:

Базис системний гербіцид вибіркової дії, страхової, післясходовий. Препарат пригнічує широкий спектр бур'янів: однорічні та багаторічні дводольні злакові, широколисті бур'яни.

Діюча речовина: римсульфурон 50%, тифенсульфуронметил 25%.

Препаративна форма: водорозчинні гранули

Фасовка: 500 гр.

Переваги:

- Висока селективність препарату

- В умовах сухої погоди Базис діє дуже ефективно

- Дія Базису не залежить від вмісту вологи в грунті

- Рекомендований для ранньої захисту посівів кукурудзи (фаза від 2 до 5 аркушів)

- Широкий спектр контрольованих бур'янів

- Низька норма внесення на 1/р.

- Простота і зручність у використанні

- Можна використовувати в бакових сумішах.

- Низька токсичність препарату

Як і інші сульфонілсечовини, цей препарат впливає на фермент ацетолактатсінтазу призводячи до швидкої зупинки зростання, а в подальшому і до загибелі чутливих рослин. Ці бур'яни припиняють ріст через кілька годин після внесення препарату. Інші симптоми, в тому числі некроз, хлороз і деформація листків, з'являються через кілька днів. А через 10-25 діб бур'яни гинуть. Базис застосовується на стадії 2 - 6 листків кукурудзи, тому можна вибрати велику кількість днів, придатних для обробки гербіцидом. Середньо чутливі бур'яни можуть виживати і залишатися зеленими, проте вони знаходяться в пригніченому стані і більше не конкурують з культурою.

Препарат Базис має високу ефективність при низьких нормах витрати. При дозі 20 г/га знищує всі однорічні злакові та широкий спектр дводольних бур'янів. Якщо на полі присутні багаторічні злакові бур'яни, рекомендується застосовувати Базис в дозі 25 г/га Обробку слід проводити, коли пирій і гумай досягають висоти 10 - 20 див.

Базис швидко розкладається в грунті, тому не існує ніяких обмежень по наступним культурам при нормальної ротації сівозміни.

Базис завжди має застосовуватися з прилипачем Тренд 90 (200-300 мл/га). Тренд 90 посилює ефективність і поглинання гербіциду листками, особливо в сухих жарких умовах.

Застосування: кукурудза

Інструкція з використання гербіциду «Базис» 

Для високої ефективності препарату, його слід використовувати проти молодих злакових та дводольних бур'янів культур – на стадії їх інтенсивного розвитку. При обробці, не слід допускати попадання робочого розчину на сусідні сільгосп культури.

Дозування – від 0,02 до 0,025 кілограм на 1 га оброблюваної площі + прилипач Тренд-90 (100 мл на 100 л розчину)

Витрата робочої рідини 200 – 300 літрів на один гектар. Внесення проводитися у вечірній або нічний час.

ІНСТРУКЦІЯ ПО ЗАСТОСУВАННЮ ГЕРБІЦИД БАЗИС


Норма застосування гербіциду (г/га)

Обробляється проти
Метод, час, особливості застосування гербіциду
20 Однорічні дводольні та злакові бур'яни Обробка посівів у фазі від 3 до 5 листків культури, а також у ранні фази (від 1 до 4 листків) бур'янистих рослин в суміші з 200 мл/га ТРЕНД 90. Витрата робочого розчину — 200-300 л/га
25 Однорічні дводольні та багаторічні та однорічні

 

злакові

Обробка посівів у фазі від 3 до 5 листків культури, коли висота багаторічних злакових бур'янів від 10 до 15 см, а також в ранні фази росту однорічних бур'янів у суміші з 200 мл/га ТРЕНД 90. Витрата робочого розчину — 200-300 л/га

 

Ціна: 4100.00 Грн
Кількість:
Відгук
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Зміст відгуку
Оцінка товару
Company MAXXmarketing GmbH