Гербіцид Євро-Лайтнінг, 10л

Рейтинг:

Післясходовий гербіцид Євро-Лайтінг успішно захищає від дводольних та злакових бур'янів соняшник, вирощений за системою CLEARFIELD.

Активні речовини: імазамокс 33 г/л, імазапір 15 г/л

Вигляд: концентрат

Тара: 10 літрів

Активні компоненти гербіциду пригнічують і знищують злакові та дводольні бур'яни, в тому числі складновидалимі і заразиху. Всередину смітної трави вони потрапляють через кореневу систему і листя, і впливають на рослину таким чином, що в ньому перестають вироблятися незамінні амінокислоти і синтезуватися білок, в результаті чого бур'ян гине. Євро-Лайтінг захищає соняшник на протязі всього періоду вегетації, тому достатньо одного застосування препарату протягом одного сезону. При несприятливій погоді ефективність препарату уповільнюється і знижується.
Поля обприскують після сходів соняшнику, коли культура знаходиться на стадії від 2 до 8 справжніх листків (для контролю вовчка етап розвитку культури – від 6 до 8 аркушів). Найкращого ефекту можна досягти, якщо в ґрунті знаходиться оптимальна кількість вологи, а обприскувати поля під час активного росту бур'янів, коли дводольні однорічні випустили від 2 до 4 аркушів, злакові однорічні – до п'яти.

Після обробки полів препаратом необхідно витримати такі строки висіву інших культур на ділянці:

   Пшениця, жито: 4 міс.;
· Боби, горох, кукурудза, ячмінь, овес, соя: 9 міс.;
· Сорго: 11 міс.;
· Овочі, гречка, просо: 18 міс.;
· Буряк, ріпак: два роки.

Препарат несумісний з іншими пестицидами, у тому числі мінеральними добривами.

Норми затрат:

Кількість препарату в чистому вигляді – від 1 до 1,2 л/га. Обробляти поля можна лише наземними обприскувачами, кількість робочого розчину – від 200 до 400 л/га.

Ціна: 9840.00 Грн
Кількість:
Відгук
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Зміст відгуку
Оцінка товару
Company MAXXmarketing GmbH