Гербіцид Гербістар, 500г

Рейтинг:

Гербистар є послевсходовым гербіцидом вибіркової дії, який успішно захищає колосові зернові культури від різних видів бур'янів, у той числі від бур'янів, стійких до 2,4-Д.

Активна речовина: 750 г/кг трибенурон-метил

Вид: водорозчинні гранули

Упаковка: 500 гр

Клас небезпечності: 3

Гербистар, потрапляючи в бур'ян через листя, порушує процес ділення клітин, зупиняючи ріст бур'яну. Майже весь бур'ян гине, якщо обприскувати його під час активного росту, на стадії від 2 до 4 аркушів. Перші симптоми ефективної дії препарату, такі як некроз, хлороз, з'являються вже через кілька днів, протягом наступних двох тижнів бур'яниста трава гине.

Спектр дії:

Чутливі бур'яни: гірчак почечуйний, ромашка (види), гірчиця польова, гірчиця чорна, грицики звичайні, дворядник , редька дика, щириця розлога, жовтець (види), зірочник середній, кислиця (види), кропива глуха, кукіль звичайний, лобода біла, мак дикий, падалиця соняшнику, сухоребрик, Талабан польовий, зябра звичайні.

Середньочутливі бур'яни: будяк польовий , волошка синя, гірчак березковидний, герань, кульбаба лікарська, осот польовий, підмаренник чіпкий, спориш, рутка лікарська, фіалка триколірна, хризантема польова.

Малочутливі бур'яни: берізка польова, вероніка плющеліста, всі види злакові бур'яни (всі види).

Період очікування від обробки до збирання врожаю не встановлюється.

Максимальна кількість обробок - 1.

Якщо бур'яни були оброблені на більш пізньому етапі (поля можна обробляти до виходу прапор-листків у культури), ці симптоми проявляться пізніше, бур'яни можуть не загинути, залишаться зеленими, але зупинять свій ріст. Вже через дві години після обприскування вони припинять поглинати з землі мінеральні речовини і воду і перестануть конкурувати з культурними рослинами, що сприятливо позначиться на якості врожаю.
Поля можна обприскувати як у теплу так і в холодну погоду на будь-якому типі грунтів: на його ефективність це не вплине. Оскільки Гербистар впливає лише на ферменти, які є у бур'янів, препарат не є токсичним. Гербіцид швидко розпадеться в землі, тому в сівозміні не робить ніякого негативного впливу на наступні культури.
Гербистар можна змішувати з іншими препаратами: це посилить з знищує дію на бур'яни. Але перед цим обов'язково треба перевірити пестициди на сумісність.

Норми витрат:

Ячмінь і пшениця: від 10 до 15 г/га
Овес: від 20 до 25 г/га

При змішуванні з Трендом 90 для обприскування ячменю і пшениці: від 10 до 20 г/га

Ціна: 922.50 Грн
Немає в наявності
Відгук
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Зміст відгуку
Оцінка товару
Company MAXXmarketing GmbH