Гербіцид Гранстар Голд, 350г

Рейтинг:

Післясходовий гербіцид Гранстар Голд є препаратом системної дії та призначений захистити пшеницю, жито, ячмінь, овес від багаторічних та однорічних дводольних бур'янів, у тому числі й стійких до 2,4-Д.

Активна речовина: трібенурон метил 562,5 г/кг + тифенсульфурон метил 187,5 г/кг

Вигляд: гранули

Упаковка: 0,35 кг

Гранстар Голд є гербіцидом виборчої дії, тому абсолютно не впливає на культуру, що обробляється. Активні речовини препарату, повністю проникаючи через листя всередину бур'янів протягом трьох годин, швидко зупиняють поділ клітин. Рослина практично відразу перестає рости і припиняє забирати з ґрунту воду та мінеральні речовини, даючи культурі можливість розвиватися. Через деякий час настає повна загибель бур'янів протягом наступних двох-чотирьох тижнів. Перші ознаки загибелі бур'янів помітні вже за тиждень.

Швидкість дії препарату багато в чому залежить від погоди: при вологій та теплій погоді загибель бур'янів настає швидше, при сухій та прохолодній – сповільнюється. Поля обробляти можна ранньою весною та пізно восени, коли середньодобова температура становить +5°С.Швидкість дії препарату багато в чому залежить від погоди: при вологій та теплій погоді загибель бур'янів настає швидше, при сухій та прохолодній – сповільнюється. Поля обробляти можна ранньою весною та пізно восени, коли середньодобова температура становить +5°С.

Враховуючи, що Гранстар Голд швидко розпадається в землі, і той факт, що між обробкою посівів та засіванням наступної культури при сівозміні минає тривалий час, гербіцид абсолютно не впливає на культурні рослини.

Гранстар Голд можна змішувати з багатьма пестицидами та рідкими добривами, основною вимогою при цьому є попередня консультація з фахівцями та повне дотримання послідовності приготування розчину у бакових сумішах.Гранстар Голд можна змішувати з багатьма пестицидами та рідкими добривами, основною вимогою при цьому є попередня консультація з фахівцями та повне дотримання послідовності приготування розчину у бакових сумішах.

Норми витрат:

0,025 кг/га – зернові культури, коли бур'ян перебувають у фазі від 2 до 6 листків;

0,035 кг/га – для озимої пшениці за наявності великої кількості бур'янів.Ціна: 1578.50 Грн
Кількість:
Відгук
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Зміст відгуку
Оцінка товару
Company MAXXmarketing GmbH