Гербіцид Гроділ Максі, 1л

Рейтинг:

Діюча речовина: Йодосульфурон, 25 г/л + амідосульфурон, 100 г/л + мефенпир-диетил (антидот), 250 г/л

Виробник: Байєр

Препарат-оригінал: Гроділ Максі

Тарна одиниця: 1 л

Тип застосування: післясходовий

Культури, на яких застосовується: Ячмінь, пшениця, кукурудза

Бур'яни, проти яких діє: Дводольні

Культура Норма витрати л/га
Ячмінь ярий 0,09-0,11
Пшениця озима 0,09-0,11
Кукурудза 0,09-0,11

Гербіцид Гроділ Максі - інноваційний засіб для захисту зернових культур від однорічних та багаторічних широколистих. Завдяки поліпшеному механізму впливу гербіцид рухається по організму рослини і накопичується в «точках зростання». Активний ріст і розвиток бур'янів припиняється вже через пару годин після обробки. Через 5-7 днів на бур'янах проявляються хлорозни плями, а повна загибель відбувається протягом місяця. Можливі випадки, коли бур'ян повністю не гине (якщо гербіцид був внесений в пізній фазі розвитку бур'янів), але тим не менш, бур'яни не складають конкуренцію основної культури і сповільнюють свій ріст.
Гербіцид Гроділ Максі особливо ефективний проти таких бур'янів: амброзія, гірчиця, щавель, осот, падалиця соняшнику, кропива, паслін, мак, вероніка, берізка.
Гроділ Максі крім дії по рослині, має ґрунтову дію і відповідно незначні обмеження щодо сівозміни. При достатній кількості опадів, без проблем можна висівати будь-які злакові культури, незначний вплив гербіцид надає на горох, гречку і ріпак. Що стосується соняшника, то сіяти після внесення Гроділ Максі можна тільки стійкі до гербіциду гібриди (за технологією Сумо або Чисте поле).
Застосовувати Гроділ Максі можна як наземний способом (150-300 л / га), так і авіаційним (робочий розчин 50 л / га).

Ціна: 3280.00 Грн
Кількість:
Відгук
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Зміст відгуку
Оцінка товару
Company MAXXmarketing GmbH