Гербіцид Пульсар, 5л

Рейтинг:

Пульсар – гербіцид, спеціально розроблений для знищення бур'янистих трав у посівах бобових культур, випускається у вигляді водного розчину. Цей препарат – гарантія активного, вільного і здорового росту посівів!

Діюча речовина — імазамокс (40 грам на літр).

Призначення препарату та особливості:

Засіб призначений для сильної й активної захисту бобових від згубного впливу злакових та дводольних бур'янів.

Наприклад, для обробки 1 га сої або гороху потрібно 0,75 - 1,0 л робочої рідини. Деякі бур'яни слабо чутливі до дії препарату Пульсар, серед них: мак-самосійка, пирій, гумай, зірочник, редька дика, мак-самосійка, дурнишник, грицики звичайні, лобода біла, ріпак, гірчиця польова, рутка лікарська, вівсюг звичайний, амброзія полинолиста, просо волосовидне, мишій сизий, акалифа південна, сухоребрик лікарський, просо куряче, гірчак вузлуватий, види пікульніка, щириця закинута, осот шорсткий, паслін чорний, горець почечуйний. Механізм дії гербіциду Пульсар За рахунок активної речовини припиняє синтезування у бур'яні всіх незамінних амінокислот, внаслідок чого у рослини порушується метаболізм і воно гине. Обробка посівів проводиться методом обприскування.

Переваги препарату: 

- успішно стримує і блокує всі наступні хвилі росту бур'янів, не небезпечний для наступних сільськогосподарських культур сівозміни;

- розроблений з урахуванням різноманітних особливостей бобових культур;

- при граммотном дотриманні норм дозування не фітотоксичний;

- відмінно сумісний з багатьма іншими пестицидами, проте від тестів на сумісність препаратом відмовлятися не слід.

Сумісність

Гербіцид Пульсар 40 можна застосовувати спільно в бакових сумішах лише з гербіциду Базагран. Не застосовувати разом з іншими противозлаковыми пестицидами, такі бакові суміші можуть призвести до втрати врожаю.

Регламент застосування і норми внесення гербіциду Пульсар 40

 

Культура Норма витрати, л/га Хвороба Термін застосування Строк очікування, днів (кратність обробок) Термін очікування перед ручними/ механічний роботами, днів
Горох 0,75 - 1,0 Однорічні злакові та дводольні бур'яни, однорічні і багаторічні злакові та дводольні бур'яни Обприскування посівів на ранніх стадіях розвитку культури (3 - 5 справжніх листків) та бур'янів (1 - 3 справжніх листків) -(1)
-/3
Горох (овочевий) 0,75
Соя 0,75 - 1,0 Обприскування посівів на ранніх стадіях розвитку культури (2 - 3 справжніх листків) та бур'янів (1 - 3 справжніх листків)
Соняшник 1,0-1,2 Однорічні і багаторічні злакові та дводольні бур'яни Обприскування посівів у фазу 2-8 справжніх листка культури -(1)

Рекомендації по застосуванню

За сезон гербіцидом можна робити тільки одноразову обробку культур. Під час проведення обприскування швидкість вітру не повинна перевищувати 5 м/с. Це робиться з метою рівномірного розподілу та виключення попадання на інші культури. Застосовувати гербіцид на тому ж полі можна один раз на три роки. Оптимальний витрата робочого розчину: 200-300 л/га. Для проведення ручних робіт строк очікування не встановлюється, а для механізованих – три дні. Великий асортимент агрохімікатів від провідних фірм-виробників можна купити в інтернет-магазині Адго-trade за одними з найнижчих цін на ринку України. Доставка в будь-який регіон країни. Однократна обробка, при своєчасному і правильному застосуванні, вирішує проблеми засміченості посівів протягом всього періоду вегетації культури

Ціна: 4715.00 Грн
Кількість:
Відгук
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Зміст відгуку
Оцінка товару
Company MAXXmarketing GmbH