Гербіцид Сальса, 0,5 кг

Рейтинг:

Гербіцид Сальса призначений для захисту озимих та ярових посівів соняшнику та ріпаку від багаторічних дводольних бур’янів. Вважається одним із найбільш безпечних препаратів для навколишнього середовища.


Активна речовина: етаметсульфурон-метил 700г/кг

Вигляд: гранули

Тара: 500г

Розчин препарату, потрапляючи до середини бур’янів, швидко зупиняє їх ріст, а також не дає змоги проростати у великих кількостях бур’янам, що важко викорінюються.

Гербіцид найліпше застосовувати на ранніх етапах розвитку соняшнику та ріпаку (до стадії 8 листків). Можна застосовувати із іншими препаратами для знищення бур’янів, що дає змогу створити ефективний комплексний захист.

Норми застосування: для обробки одного гектару 30 г препарату змішати з 0,25 л ПАР Тренд 90, після чого розчинити у 200-300л води.  

Механізм дії

Етаметсульфурон-метил – належить до класу сульфонілсечовин (інгібітор АЛС). Є високо селективним по відношенню до рослин ріпаку та соняшнику, володіє системною дією та швидко проникає в рослини бур’янів. Здатний проявляти як листкову так і часткову ґрунтову активність (в разі випадання опадів після внесення). Активний як в теплих так і прохолодних умовах та може бути використаний як в осінній (на ріпаку) так і весняний період (в посівах ріпаку та соняшнику).

Після обробки етаметсульфурон-метил поглинається переважно листками та на протязі кількох годин переміщується по рослині, що призводить до зупинки поділу клітин у точках росту (пагонів та коріння).

Етаметсульфурон-метил інгібує ензим ацетолактатсинтетазу (АЛС), внаслідок чого відбувається блокування в рослинах бур’янів синтезу важливих амінокислот (валіну, лейцину та ізолейцину).

Чутливі види бур’янів зупиняються в рості, припиняють конкурувати з культурою за елементи живлення, воду та освітлення. Видимі симптоми дії гербіциду проявляються через 7-10 днів у вигляді припинення росту, пожовтіння, хлорозу та некрозу листків.

Загибель бур’янів настає через 15 та більше днів (залежно від кліматичних умов, норми внесення та стадії розвитку бур’янів на момент обприскування)

Спосіб та рекомендації щодо застосування

Сальса® – гербіцид для післясходового використання на посівах ріпаку (озимого та ярого) та соняшнику з метою контролю двосім’ядольних бур’янів в ранні фази їхнього розвитку: сім’ядолі – 2 листки.

Сальса® 75 в.г. рекомендується для застосування:

- однократне внесення на ріпаку (озимому та ярому) від стадії сім’ядолей (BBCH10) до 8-ми листків культури (BBCH18).
- однократне внесення на соняшнику від стадії 2-х справжніх листків (BBCH12) до 8-ми листків культури (BBCH18).

Культури Бур’яни Норма внесення, г/га Фаза розвитку бур’яну
Ріпак (озимий та ярий)
Cоняшник
Чутливі та середньочутливі види двосім’ядольних бур’янів 25 г/га Бур’яни у фазі сім’ядолі – 2 листки

Обов'язково з ПАР Тренд® 90 0,125-0,15% 

Увага: Для досягнення максимального ефекту гербіцид рекомендується використовувати на ранніх стадіях розвитку бур’янів (сім’ядолі – 2 листки), коли в грунті достатньо вологи для їхнього росту і розвитку, та вони не перебувають в стані стресу внаслідок несприятливих умов, пошкодження шкідниками, тощо.

Деякі бур’яни, наприклад, гірчиця польова, чутливі до стадії 4-х листків. Внесення на пізніших від рекомендованих стадіях розвитку бур’янів буде не ефективним, хоча може бути помітним ефект пригнічення та відставання в рості.

Рекомендації до застосування

- Обов’язково застосовувати ПАР Тренд® 90 у концентрації 0,125 - 0,15% .
- Важливим є повне та рівномірне зволоження листової поверхні бур’янів.
- У випадку сильної забур’яненості використовуйте максимальну норму гербіциду (25 г/га) та збільшену норму виливу робочого розчину (300 л/га).
- Використання Сальса® в бакових сумішах (в т.ч. з фунгіцидамиінсектицидами) за рахунок наявності допоміжних речовин в формуляції партнерів може призводити до покращення біологічної ефективності.

Селективність до культурних рослин

Сальса® забезпечує притаману сульфонілсечовинам “Дюпон” безпеку та високу селективність для всіх сортів та гібридів як озимого та ярого ріпаку, так і соняшнику.

Селективність базується на здатності рослин швидко метаболізувати та інактивувати етаметсульфурон-метил.

На деяких гібридах соняшнику можлива поява тимчасового посвітління, невелика “гофрованість” листків. Проте зазначені ознаки зникають протягом 10-14 днів та не впливають на продуктивність культури.

Висока селективність гербіциду Сальса® забезпечує безпеку та розкриття потенціалу врожайності культурних рослин за рахунок як гнучкості у часі обробки, так і відсутності пошкодження культури в широкому діапазоні температур.

Загальні застереження

- Використовуйте Сальса® лише на посівах ріпаку (озимого та ярого) та соняшнику у відповідності із зареєстрованими нормами.
- Не обробляйте, якщо культура сильно ушкоджена шкідниками, хворобами, посухою чи спекою, або перебуває в стані стресу від прохолодних температур, заморозків, чи попереднього внесення пестицидів.
- Не проводьте обробку, якщо культура мокра від дощу чи роси.
- Уникайте перекриттів та знесення робочого розчину на сусідні культури.
- При застосуванні Сальса® 75 з.п. на соняшнику не рекомендується змішувати з грамініцидами.

Контроль злакових бур’янів рекомендується проводити:

– За допомогою ґрунтових гербіцидів (до сходів).
– Або за 2-3 дні до внесення гербіциду Сальса® 75 з.п.
– Або через 5-7 днів після внесення Сальса® 75 з.п.

Рекомендації в разі необхідності пересіву

На полях, де восени використовувався самостійно гербіцид Сальса®:

- В разі загибелі культури восени пересів можливий озимими зерновими культурами.
- В разі загибелі культури в зимовий період пересів можливий: ярими зерновими культурами (ячмінь, пшениця).
- В разі загибелі культури в зимовий чи ранньо-весняний період пересів можливий: соняшником, кукурудзою, соєю. Рекомендовано провести оранку на глибину не менше 20 см.

В разі загибелі навесні культури (на якій використовувався гербіцид Сальса® весною) пересів можливий: соняшникомкукурудзою. Рекомендовано провести оранку на глибину 20 см.

Уникати висіву цукрових буряків, гречки (за браком даних).

В разі використання гербіциду Сальса® з іншими гербіцидами – обов’язково ознайомитись з рекомендаціями щодо пересіву гербіциду партнеру.

Ціна: 3690.00 Грн
Кількість:
Відгук
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Зміст відгуку
Оцінка товару
Company MAXXmarketing GmbH