Гербіцид Агент, 5л

Рейтинг:

Гербіцид Агент - післясходовий системний гербіцид для знищення однорічних дводольних бур'янів, в т.ч. стійких до 2,4-Д і МЦПА та деяких багаторічних дводольних видів у посівах зернових колосових культур і кукурудзи

Діюча речовина: 2,4-Д 2 этилгексиловый ефір, 452 г/л, у кислотному еквіваленті, 300 г/л + флорасулам, 6,25 г/л

препаративна Форма: суспензійна емульсія

Норма витрати робочого розчину: - 150-250 л/га (залежить від чисельного складу бур'янів компонентів)

Культури: озима, пшениця, озимий і яровий ячмінь, кукурудза, сорго, просо.

Хімічна група: похідні хлорфеноксиуксусной кислоти + триазолпіримідини.

Упаковка: 5 л


Норми і регламент застосування

Культура Норма витрати препарату л/га Спектр дії Спосіб і час обробки
Пшениця, ячмінь (озимі та ярі) 0,4-0,6 однорічні дводольні бур'яни, в т. ч. стійкі до 2,4-Д і МЦПА, і деякі багаторічні дводольні бур'яни обприскування від початку фази кущіння до утворення 1-2 междоузлей культури
Кукурудза обприскування з фази 3 до фази 7 (включно) листків культури
Сорго обприскування у фазі 3-5 листків культури
Просо обприскування від початку фази кущення до виходу в трубку культури

Сумісність

Агент зовместим з більшістю пестицидів та рідких добрив, які мають нейтральну реакцію. Перед приготуванням робочих сумішей доцільно перевірити препарати на сумісність (відсутність осаду, піни, розшарування, збивання в грудки, неповне розчинення одного з препаратів тощо). Комбінувати тільки ті компоненти, які збігаються за рекомендованим термінами обробки, враховуючи фазу розвитку культури.

Механізм дії гербіциду Агент

Діюча речовина 2,4-Д - ауксинового типу, блокує дію гормону росту і розвитку рослин і впливає на ростові процеси клітин в бур'янах. Флорасулам - інгібітор ацетолактат синтази, який є основним ензимом у біосинтезі амінокислот, як ізолейцин, лейцин і валін. Комбінація двох діючих речовин з різними механізмами дії запобігає появі резистентності (стійкості) у бур'янів.

Спектр дії Агент

Чутливі бур'яни: амброзія полинолиста, гикавка сіра, гірчиця польова, грицики звичайні, дворядник тонколистий, желтушник чіпкий, дескурайнія Софії, лобода біла, мак-самосійка, нетреба, рижик посівної, ріпак (падалиця), суріпиця звичайна, падалиця соняшнику, сухоребрик, талабан польовий, блощичник сміттєвий, амарант запрокинутый.
Середньо чутливі бур'яни: березка польова, осот жовтий, осот рожевий.
Максимальна кількість обробок: - 1.
Період очікування від останньої обробки до збирання врожаю не встановлюється.
Норма витрати робочого розчину - 150-250 л/га, в зависимости от численного состава сорных компонентов. 
Видимые симптомы гербицидной активности появляются уже через несколько дней после применения препарата, а полная гибель сорняков наблюдается через 2-3 недели, в зависимости от погодных условий. Обработку препаратом необходимо проводить в стадии активного роста сорняков: в фазе семядолей - 2-4 листьев. Опрыскивание необходимо проводить при температуре воздуха от 10 до 25°С и при скорости ветра не более 3-4 м/с. Опрыскивание нецелесообразно проводить сразу после заморозков или при их ожидании.

Токсичность гербицида Агент

Класифікація ВООЗ: 3 клас (малотоксичний). Терміни виходу працівників на оброблені площі для проведення механізованих робіт - 3 доби, для ручних - не вимагається.

Стара ціна: 2152.50 Грн
Ціна: 1640.00 Грн
Немає в наявності
Відгук
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Зміст відгуку
Оцінка товару
Company MAXXmarketing GmbH