Гербіцид Апірос, 133г

Рейтинг:

Унікальний гербіцид для боротьби з пирієм, метлюгом та іншими злаковими та дводольними бур`янами в посівах озимої пшениці.

Діюча речовина: сульфосульфурон, 750 г/к

Хімічний клас (група) препарату: 3

Виробник препарату та преп. форми: Монсанто, США

Упаковка: 0,133 кг

Протизлаковий гербіцид на зерновi Апірос (Монсанто д.в. сульфосульфурон 750 г/кг). Застосовується на озимій пшеницi проти однорічних та багаторічних злакових та дводольних бур’янів. Застосовується протягом весняної вегетації озимої пшениці від фази кущення до кінця виходу в трубку. Апірус® є системним післясходовим гербіцидом. Препарат забезпечує максимальну ефективність при ранньовесняному внесенні по вегетуючих бур’янах до фази виходу в трубку озимої пшениці.

Норма 13,3 г/га повністю знищую метлюг, гірчак, грицики, а 26,7 г/га – понад 90% пирію та інших бур’янів.

Альтернативний метод знищення падалиці деяких культурних видів. 

ЗАСТОСУВАННЯ

13,3 - 20 г /га до знищення зернової бур'янів, також в сумішах

26,5 г / га у випадку знищення пирію або процедури на різні бур'яни (без змішування з іншими гербіцидами).
Найкращий гербіцидний ефект виходить, коли зернова мітла в фазі 2-4 листів, бур'яни дводольні в фазі 3-5 листів, відповідно пирій в фазі 3-5 листів. 

Норма витрати препарату, (г, кг, л/га, м2,т)

Культура, об'єкт, що обробляється

Об'єкт, проти якого обробляється

Спосіб, час обробок. Обмеження

Строк останньої обробки, (в днях до збирання врожаю)

Максимальна кратність обробок

1 3-26 г/ га + ПАР 

Пшениця озима

Однорічні та багаторічні злакові та дводольні бур'яни

Обприскування від фази кущення до початку виходу в трубку культури

 

1

Щодо післядії гербіцидів з групи сульфонілсечовин, то:

Хлорсульфурон - період напіврозпаду складає 4-6 тижнів. Але навіть невелика кількість діючої речовини може вплинути на чутливі культури.(цукровий буряк, овочі, картопля) При пересіві використовувати лише зернові колосові культури. Зменшення фітотоксичності хлорсульфурона залежить від вологості та кислотності ґрунту. Чим вища кислотність ґрунту, тим швидше розкладається діюча речовина. Для зменшення дії на наступні культури до хлорсульфурона додають дикамбу, зменшивши дозу внесення хлорсульфурону на га.

Метсульфурон - метил - на слідуючий рік після застосування даного гербіциду не можна висівати цукровий буряк і овочі. Пересів проводити лише зерновими.Не рекомендовано висівати озимий ріпак в рік використання. Не рекомендовано висівати гречку та соняшник, якщо рН грнту >7.5, а також після тривалого періоду засухи від моменту обробки метсульфуроном до посіву цих культур. Пересів проводити лише зерновими. Якщо використовується препарат "Ларен Про" або "Меззо", то максимальна доза на рік - 10 г/га. Метсульфурон - метил ефективно контролює бур'яни при технології no-till, якщо висівається зернова культура по зерновій культури за рахунок сильної післядії на дводольні культури. 

Тифенсульфурон - метил - швидко розчиняється в ґрунтовими мікроорганізмами. Мінімальний інтервал до посіву люцерни, зернових культур, кукурудзи, соняшнику – 45 днів.

Триасульфурон - після застосування препарату можна висівати всі зернові культури без обмежень. Після обробітку ґрунту на глибину 15 см можна висівати озимий ріпак в рік внесення гербіциду, а на наступний рік – всі дводольні ярі культури.

Тритосульфурон - у випадку загибелі зернових можна висівати всі культури, за виключенням цукрового буряку, ріпаку, гороху та сої. 6. Сульфосульфурон - На наступний рік після застосування препарату не рекомендується вирощувати цукровий буряк, кормовий буряк, ріпак, соняшник.

Ціна: 2290.26 Грн
Кількість:
Відгук
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Зміст відгуку
Оцінка товару
Company MAXXmarketing GmbH