Гербіцид Баал БТ

Рейтинг:

Баал БТ (аналог Прима) – гербіцидний препарат з системною активністю, розроблений для післясходового застосування на зернових культурах з метою ліквідації однорічних та деяких багаторічних дводольних бур'янів трав, а також стійких до 2,4-Д і МЦПА.

Характеристика препарату:

Аналог: Прима.

Діюча речовина: 2,4-Д 2-этилгексиловий ефір, 452 г/л, у кислотному еквіваленті, 300 г/л, флорасулам, 6,25 г/л.

Норма внесення - 0,4-0,6 л, кг/га

Препаративна форма: суспензійна емульсія (с. е.)

Тара: пластикова каністра, ємність 10 літрів

Норма витрати робочої рідини: 200 -300 л/га

Токсикологичная характеристика: 3 клас небезпеки

Переваги:

  • Миттєва гербіцидна активність легко справляється з небезпечними бур'янами;
  • Контролює широкий спектр бур'янів трав на посівах зернових колосових;
  • Відмінний баковий партнер для агропестицидов, які використовуються на кукурудзі та зернових;
  • Можливість використання в широкому діапазоні фаз розвитку культури;
  • Не шкодить культурам сівозміни.

Сумісність з іншими препаратами

Сумісний з іншими гербіцидами, фунгіцидами, інсектицидами та рідкими добривами, які мають нейтральну реакцію. Перед приготуванням робочих сумішей доцільно перевірити їх на сумісність (відсутність осаду, піни, розшарування, збивання в грудки, неповного розчинення одного з препаратів, підвищення температури тощо). Комбінувати тільки ті компоненти, які збігаються за рекомендованим термінів обробки і враховують фазу розвитку культури.

Приготування робочого розчину

Робочий розчин препарату необхідно готувати на спеціально обладнаних пунктах. Перед застосуванням ємність з препаратом ретельно збовтати. Необхідну кількість препарату залити в заповнений водою на 1/3 бак обприскувача при постійному перемішуванні. Через кілька хвилин долити водою до повного об'єму бака. Ретельно розмішати. Робочий розчин використовувати в день приготування. При внесенні препарату режим змішування повинен бути постійно ввімкненим для підтримання робочого розчину в однорідному стані. Норма витрати робочого розчину: 200-300 л / га в залежності від чисельного складу сорного компонента.

Механізм дії

Діюча речовина 2,4-Д - ауксинового типу, блокує дію гормону росту і розвитку рослин і впливає на ростові процеси клітин бур'янів. Флорасулам – інгібітор ацетолактат синтази, який є основним ензимом в біосинтезі таких амінокислот, як ізолейцин, лейцин і валін. Комбінація двох діючих речовин з різними механізмами дії запобігає появі резистентності (стійкості) у бур'янів.

Спектр дії

Чутливі бур'яни: амброзія полинолиста, икотник сірий, гірчиця польова, грицики звичайні, дворядник тонколиста, желтушник розчіпну, дескурайнія Софії, лобода біла, мак-самосійка, нетреба зобовидный, рудою дрібноплідний, ріпак (падалиця), суріпиця звичайна, падалиця соняшнику, сухоребрик, талабан польовий, блощичник сміттєвий, щириця закинута.
Середньо-чутливі бур'яни: березка польова, осот жовтий, осот рожевий

Обробка

Максимальна кількість обробок - 1. Період очікування від останньої обробки до збирання врожаю не встановлюється. Терміни виходу працівників на оброблені площі для проведення механізованих робіт - 3 доби, для ручних - не потребує.

Рекомендації по застосуванню

Препарат вноситься наземним обприскуванням з допомогою штангового обприскувача, коли злакові бур'яни знаходяться в активному зростанні, починаючи з фази сім'ядолей до 6-8 справжніх листків у однорічних, та 10-15 см (розвинена розетка) у багаторічних бур'янів. Обприскування проводиться при швидкості вітру не більш 5 м / с, при температурі повітря від + 8 ° С до + 25 ° С Недоцільно застосовувати гербіцид при небезпеці нічних заморозків, а також на хворих та ослаблених посівах. Перші візуальні ознаки дії препарату: хлороз, втрата тургору, деформація бур'янів.
Норми витрати робочої рідини: 200-300 л / га

Спосіб застосування та норми витрат:

КультураНорма витрати
препарату, л/га
Спектр діїСпосіб, час обробки
Пшениця, ячмінь
(озімі, ярі)
0,4-0,6 Однорічні дводольні
бур'яні, вт. ч. стійкі до 2,4-Д і МЦПА
та деякі багаторічні дводольні бур'яні
Обприскування від початку фазі кущення
до утворення 1-2 міжвузлів культури
Кукурудза Обприскування з фазі 3 до фазі 7 (включно)
листків культури
Сорго Обприскування у фазі 3-5 листків у культури
Просо Обприскування від початку фазі кущення
до виходу в трубку культури
Ціна: 3485.00 Грн
Немає в наявності
Відгук
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Зміст відгуку
Оцінка товару
Company MAXXmarketing GmbH