Гербіцид Челендж, 5л

Рейтинг:

Гербіцид системного характеру для боротьби з широколистими бур’янами у посівах соняшника та деяких рослинних культур, у тому числі стійких до триазинової групи.

Актор: Аклоніфен, 600 г/л

Культура: Солонечник, деякі овочеві

Сорнякі: Однорічні, дводольні

Тип використання: досходовий

Форма препаратів: Концентрат суспензії

Тара: 5 л

Перевага застосування гербіциду Челендж:

  • Контроль проблемних бур'янів, так званий опірний до триазинів: види лебіди, види гірчиці, види щиколотки, хрестоцвітні.
  • Селективна до культури - низька загроза фітотоксичності.
  • Низький ризик промивання у ґрунт.
  • Новий механізм дії бур'янів.

Механізм дії гербіциду Челендж:

Відноситься до групи дифенілетерових гербіцидів, порушує синтезу хлорофілу в рослинах бур’янів. Колеоптилем, гіпокотилем і насінинами, але не кореневою системою, а переміщається до меристельних тканин бур’янів. Аклоніфен призводить до накопичення фітона, який інфекціює виділення хлорофілу та інших фотосинтетично активних пігментів. Те, що відбувається у Челендж ® 600 SC, можна побачити в бліцкриці (звіщання) пророслих і молодих рослин бур’янів. Зріст їх припиняється і через два-три тижні вони гинуть.

Рекомендації за використанням гербіциду Челендж:

Культура

Спектр дії

Норма витрата, л/га

Час обробки

Солонечник

Однорічні бур’яни

3,0-6,0

Почове застосування - після посіву до входів культури

Морква

4,0

Удосконалювачі культури

Лук

0,5

Фаза розвитку культури - (12-14 ВВСН). Кількість обробок - 2 з інтервалом 10-14 днів.

Природоохоронні умови — це внесення ліків на мілкокоководний ґрунт, на якому утворюється захисна плівка. Заделки в ґрунт препарат не потребує! Оскільки продукт потрапляє в рослину бур’яном через гіпоковод і насіннядолі, то не через кореневу систему. Розмішування з ґрунтом або порушення захисного екрану призводить до різкого зменшення ефективності. Світло не має негативного впливу на стабільність аклоніфена. При внесенні, але ефективна робота виявляється за сприятливих умов для проростання бур'янів (вологий верхній шар ґрунту, температура + 15-25 °С). Препарат слабо мігрує по профілактиці землі навіть під час сильних опадів. Ацетохлора — добрий баковий партнер для гербіцидів. У той же час діючі речовини доповнюють дію один одного, завдяки чому збільшується кількість контрольованих бур’янів.

Ціна: 4817.50 Грн
Кількість:
Відгук
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Зміст відгуку
Оцінка товару
Company MAXXmarketing GmbH