Гербіцид Галера, 5л

Рейтинг:

Гербіцид Галера знищує багаторічні та однорічні дводольні бур’яни, ефективно захищаючи післясходові посіви гірчиці та рапсу.

Активна речовина: піклорам 67 г/л та клопіралід 267 г/л

Вигляд: розчин

Тара: 5 л

Гербіцид Галера, потрапляючи на бур’яни , швидко проникає у середину й починає діяти настільки ефективно, що шкідлива рослина за нетривалий період часу гине разом із корінням. На культурні рослини гербіцид при цьому не впливає, оскільки не є фітотоксичним.

Обробляють посіви одразу після того, як рапс та гірчиця випустили по два листки, але бутони не з’явилися. Застосовувати гербіцид треба лише в суху, сонячну погоду, за температури від +8 до +25 °С. За низької температури, після заморозків, дощу, коли рослина ще мокра, робити це не рекомендовано, оскільки вода завадить розчину потрапити усередину шкідливої рослини. Разом з тим, якщо за годину після обробки посівів випадуть опади, розчин залишиться на рослині, тому не втратить ефективності.

Гербіцид Галера можна поєднувати із іншими засобами для захисту рапсу та гірчиці, рідкими азотними добривами, а також препаратами, що регулюють ріст культурних рослин.

Норми витрат:

Норма витрат препарату на один гектар – від 0,3 до 0, 34 літрів. Максимальну дозу гербіциду Галера треба використовувати лише за наявності великої кількості підмаренника та білої мари, або на пізніх етапах розвитку рослини.

Ціна: 6355.00 Грн
Кількість:
Відгук
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Зміст відгуку
Оцінка товару
Company MAXXmarketing GmbH