Гербіцид Імпекс Дуо (Євро-лайтнінг), 10л

Рейтинг:

Системний післясходовий гербіцид з грунтовим дією для знищення однорічних дводольних і злакових, а також деяких багаторічних проблемних бур'янів (амброзії, дзиги, осот) в посівах гібридів соняшнику, стійких до гербіцидів групи імідазолінонів.

Діюча речовина: імазамокс, 33 г/л, імазапір, 15 г/л.

Препаративна Форма: розчинний концентрат.

Тара: каністра 10 л.

Препарат-оригінал: Евролайтнинг

Рекомендації щодо застосування препарату

Культура

Цільові об'єкти

Фаза застосування препарату

Норма витрати препарату, л/га

Норма витрати робочого розчину, л/га

Офіційна реєстрація

Соняшник (гібриди, стійкі до гербіцидів групи імідазолінонів)

Злакові та дводольні бур'яни

Обприскування у фазі від 4 до 8 листків культури та на стадіях розвитку бур'янів

1,0-1,2

250-450

Переваги:

Післясходовий гербіцид системної і ґрунтової дії відмінно контролює однорічні злакові і злакові бур'яни, а також вовчок у посівах соняшнику (гібриди, стійкі до речовин групи імідазолінонів).

Препарат має тривалий період дії та контролює появу нових сходів бур'янів.

Висока гербіцидна ефективність при одній обробці на весь період вегетації.

Гербіцид контролює більшість рас вовчка в посівах соняшнику.

Зручний і простий у використанні, ефективний навіть в системах мінімальної і нульової обробки грунту.

Проявляє активність через листя і тривалий час через коріння, тому його робота практично не залежить від кількості опадів.

Гербіцид Імпекс Дуо слід застосовувати на гібридах соняшнику, стійких до гербіцидів групи імідазолінонів, у фазі від 4 до 8 справжніх листків. Кращі строки застосування гербіциду Імпекс Дуо – початкові фази активного росту бур'янів, відповідає утворенню у соняшника чотирьох справжніх листків. Гербіцид також стримує проростання насіння бур'янів.

Застосовувати Імпекс Дуо РК необхідно тільки наземним способом. Для ефективної роботи гербіциду робочий розчин слід рівномірно нанести на всю площу посіву (без перекриття проходів і знос на інші ділянки) відрегульованим обприскувачем.

Витрата робочої рідини – 200-400 л/га. При наявності великої кількості рослинних залишків (мінімальна і нульова технологія) і в загущених посівах норму робочого розчину необхідно збільшити (від 250 л/га і більше). Не слід застосовувати Імпекс Дуо з іншими гербіцидами. Опади через годину після внесення препарату не знижують його ефективність.

В окремих випадках після застосування гербіциду спостерігається затримка росту рослин або зміна їх кольору. Це зазвичай відбувається під впливом стресових факторів навколишнього середовища (низькі або високі температури, сильні посухи, перезволоження). Як правило, нормальний ріст і зовнішній вигляд рослин відновлюються протягом декількох днів.

Гербіцид Імпекс Дуо – препарат з широким спектром активності, призначений для обробки соняшнику за системою Clearfield. Діючі речовини потрапляють всередину бур'янів через листя та корені. Імазамокс та імазапір в тканинах рослин, переміщаючись по ксилемі та флоемі, діють як інгібітори ферменту ацетолактатсинтазы (ALS). Пригнічення утворення ALS імідазолінонів блокує синтез білка або утворення цих незамінних амінокислот. В результаті бур'яни перестають конкурувати за вологу, світло і поживні елементи і гинуть. Повна загибель настає через 3-6 тижнів після обробки.

Перша наступна культура сівозміни: озима пшениця, яра пшениця, жито, соя, горох, боби, рапс по системі Сlearfield. Друга культура сівозміни: озима пшениця, яра пшениця, озимий ячмінь, ярий ячмінь, жито, овес, рис, кукурудза, ріпак, гречка, просо, соя, горох, картопля, овочі, цукрові буряки, інші культури.

Механізм дії препарату Імпекс Дуо:

Гербіцид– препарат з широким спектром активності, призначений для обробки соняшнику за системою Clearfield. Діючі речовини потрапляють всередину бур'янів через листя та корені. Імазамокс та імазапір в тканинах рослин, переміщаючись по ксилемі та флоемі, діють як інгібітори ензиму ацетолактатсинтази (ALS). Пригнічення утворення ALS имидазолинами блокує синтез білка або утворення цих незамінних амінокислот. В результаті бур'яни перестають конкурувати за вологу, світло і поживні речовини і гинуть. Повна загибель настає через 3-6 тижнів після обробки.

Загальні рекомендації по застосуванню Імпекс Дуо:

Гербіцид слід застосовувати на гібридах соняшнику, стійких до гербіцидів групи імідазолінонів, у фазі від 4 до 8 справжніх листків. Кращі строки застосування гербіциду – початкові фази активного росту бур'янів, що відповідає утворенню у соняшника 4 справжніх листків. Гербіцид також стримує проростання насіння бур'янів.

Застосовувати необхідно лише наземним способом. Для ефективної роботи гербіциду робочий розчин слід рівномірно нанести на всю площу посіву (без перекриття проходів та зношування на інші ділянки) відрегульованим обприскувачем. Витрата робочої рідини – 200-400 л/га. За наявності великої кількості рослинних залишків (мінімальна та нульова технологія) та в загущених посівах норму робочого розчину необхідно збільшити (від 250 л/га і більше).

Не слід застосовувати з іншими гербіцидами. Опади через 1:00 після внесення препарату не знижують його ефективність. В окремих випадках після застосування гербіциду спостерігається затримка росту рослин або зміна їхнього кольору. Це зазвичай під впливом стресових факторів довкілля (низькі або високі температури, сильні посухи, перезволоження). Як правило, нормальне зростання та зовнішній вигляд рослин відновлюються протягом декількох днів.

Обмеження у сівозміні:

Перша наступна культура сівозміни: озима пшениця, яра пшениця, жито, соя, горох, боби, рапс по системі Сlearfield. Друга культура сівозміни: озима пшениця, яра пшениця, озимий ячмінь, ярий ячмінь, жито, овес, рис, кукурудза, ріпак, гречка, просо, соя, горох, картопля, овочі, цукрові буряки, інші культури.

Ціна: 7945.80 Грн
Кількість:
Відгук
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Зміст відгуку
Оцінка товару
Company MAXXmarketing GmbH