Гербіцид Хелпіт БТ (Дикамба), 10л

Рейтинг:
Селективний системний гербіцид для боротьби з однорічними і багаторічними широколистяними бур'янами в посівах зернових культур та кукурудзи
 
Діюча речовина: дикамба, 480 г/л
 
Препаративна форма: розчинний концентрат
 
Токсикологічна характеристика: 3-й клас небезпеки
 
Упаковка: 10 л
 
Культура Спектр дії Норма витрати Час обробки
пшениця озима пшениця, яра пшениця багаторічні злакові бур'яні, однорічні злакові бур'яні, стійкі до 2, 4-д бур'яні, стійкі до мцпа бур'яні  0,5 - 0,3 Обприскування посівів від фазі кущеннядо виходу в трубку
кукурудза багаторічні злакові бур'яні, однорічні злакові бур'яні, стійкі до 2, 4-д бур'яні, стійкі до мцпа бур'яні  0,4 - 0,8 Обприскування бур'бур'янів у фазі 3-5 листків культури
 
Сумісність з іншими препаратами

Сумісний з більшістю пестицидів на відповідних культурах. Перед приготуванням робочих сумішей доцільно перевірити їх на сумісність (відсутність осаду, піни, розшарування, збивання в грудки, неповного розчинення одного з препаратів, підвищення температури тощо).

Приготування робочого розчину

Робочий розчин препарату необхідно готувати на спеціально обладнаних пунктах. Перед застосуванням необхідно підготувати обладнання для обприскування: перевірити справність систем обприскувача, провести ретельне промивання бака, магістральних трубопроводів і форсунок для розбризкування робочої суміші. Перед роботою відрегулювати обприскувач на заданий режим роботи. Необхідну кількість препарату, при ввімкненому режимі розмішування обприскувача, залити в заповнений водою на 1/3 бак обприскувача. Через кілька хвилин долити водою до повного об'єму бака. Після внесення препарату необхідно провести ретельне промивання бака, магістральних трубопроводів і форсунок чистою водою.

Механізм дії

Хелпит БТ є гербіцид системної дії. Препарат проникає в рослини через тканини надземних органів і коренів, активно гальмуючи ріст і поділ клітин, порушуючи в них білковий і ліпідний обмін, що призводить до загибелі листя і кореневої системи бур'янів. Саме загибель кореневої системи є головним важелем у боротьбі проти багаторічних бур'янів. Візуально дію гербіциду проявляється через 7-15 днів після застосування в залежності від погодних умов і видів бур'янів). Знищує понад 200 видів бур'янів.

Спектр дії

Чутливі бур'яни: амброзія полинолиста, волошка синя, гірчиця польова, грицики звичайні, дескурайнія софії, зірочник середній, талабан польовий, підмаренник чіпкий, полин звичайний, редька дика, рутка лікарська, спориш, осот польовий, блощичник сміттєвий, шпергель польовий, щавель малий, різні види галинсог, лутига, марь види.
Помірно чутливі бур'яни: осот щетинистый, осот жовтий польовий, осот рожевий, будяк польовий, березка польова, дурман звичайний, паслін чорний, ромашка непахуча, різні види горця, щириця та пікульника.

Стійкі бур'яни: різні види вероніки.

Обробка

Максимальна кількість обробок - 1. Період очікування від останньої обробки до збирання врожаю - не встановлюється. Терміни виходу працівників на оброблені площі для проведення механізованих робіт - 3 доби, для ручних робіт - 20 діб.

Рекомендації по застосуванню

Препарат вноситься в рекомендованих нормах під час вегетації культур штанговим обприскувачем по активно вегетуючих бур'янах. Найкращий ефект проти бур'янів досягається на таких стадіях: однорічні - сім'ядолі - 2-4 листки, в'юнок польовий - 5-15 см, підмаренник чіпкий - 3-5 кілець, осоти - розетка (4-6 листка). Оптимальні погодні умови для застосування препарату в інтервалі температур від + 12 ° С до + 28 ° С при швидкості вітру не більш 5 м / с. Прохолодна температура уповільнює дію препарату.
Хелпит БТ є ідеальним партнером для бакових сумішей препаратів груп: 2,4-Д, сульфонілсечовини, триазинів, гліфосату, крім лужних препаратів. Завдяки синергизму підвищується біологічна ефективність таких сумішей і припиняється резистентність у бур'янів. Проте в кожному конкретному випадку необхідно перевіряти препарати на сумісність.
Норми витрати робочого розчину - 200-300 л / га, залежно від чисельного складу сорного компонента.

Переваги препарату

- високоефективний контроль понад 200 видів однорічних та багаторічних дводольних бур'янів, в тому числі стійких до 2,4-Д;
- ефективно контролює шкідливі коренепаросткові види бур'янів - осот, будяк, в'юнок польовий;
- швидке і тривале гербіцидну дію;
- не має післядії на наступні культури;
- оптимальний партнер для бакових сумішей;
- малотоксичний для ссавців, птахів, риб (III класу);
- помірно токсичний для бджіл;
- надійно знищує падалицю ріпаку та соняшнику.

Ціна: 6355.00 Грн
Кількість:
Відгук
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Зміст відгуку
Оцінка товару
Company MAXXmarketing GmbH