Гербіцид МайсТер Пауер, 5л

Рейтинг:

МайсТер Пауер – післясходовий гербіцид широкого спектру дії для боротьби з однорічними і багаторічними дводольними і злаковими бур'янами, ефективний контроль широколистих бур'янів (гірчак, в'юнок польовий). Майстер Пауер має контактну і ґрунтову дію. Утворює грунтовий "екран", що перешкоджає проростанню нових бур'янів. Безпечний для всіх гібридів кукурудзи.

Активна діюча речовина: Форамсульфурон, 31,5 г / л + йодосульфурон, 1,0 г / л + тиенкарбазон-метил, 10 г / л + ципросульфамид (антидот), 15 г / л

Хімічна група: форамсульфурон — сульфонилмочевина, йодосульфурон-метил-натрій — сульфонилмочевина, тиенкарбазон-метил - сульфониламино-карбоніл-триазолиноны, ципросульфамид (антидот)- ацилсульфонамид

Форма випуску гербіциду: водорозчинні гранули

Сумісність гербіциду МайсТер Пауер: препарат не слід застосовувати в сумішах з фосфороорганическими інсектицидами (або після обробки ними). Це може призвести до деактивації антидоту, що може підвищити фітотоксичність гербіцидів до культури.
Неприпустимо застосування з азотовмісні добривами.
Обов'язкове застосування прилипача БиоПауер (0,5% від об'єму робочого розчину).
При дотриманні норм і регламентів застосування обмежень у сівозміні не є. При пересіванні культури в рік застосування гербіциду можна сіяти лише кукурудзу. Можливий осінній пересівання озимою пшеницею. При весняній сівбі наступного року чутливих буряків (цукрової, їдальні, кормовий), гречки, ріпаку, соняшнику, овочевих та бобових культур до гербіциду МайсТер Пауер необхідна глибока оранка. На поливних полях обмеження відсутні.

Механізм дії гербіциду МайсТер Пауер

Гербіцид МайсТер Пауер порушує синтез білків, у результаті чого припиняється поділ клітин у тканинах бур'янів. Активна речовина проникає в тканини рослини через коріння, проростки, листя, стебла, насіннєві оболонки. Переміщення у рослині базипетально і акропетально.
Унікальний антидот ципросульфамид прискорює метаболізм активних речовин гербіциду в тканинах культури, забезпечуючи високу фітотоксичність та селективність. При цьому в бур'янах ципросульфамид не діє.

Інструкція із застосування гербіциду МайсТер Пауер

Культура, об'єкт, що обробляється Норма внесення препарату, л/га Шкідливий об'єкт Час і спосіб обробки, особливості застосування
Кратність обробок
Строки виходу людей для ручних та механізованих робіт
Кукурудза (зерно, зелена маса, силос) 1,25-1,5 Багаторічні злакові однорічні злакові багаторічні та однорічні дводольні Обприскування посівів на ранніх стадіях розвитку від 3 до 6 листків культури. .
Витрата робочої рідини 150-250 л/га
60(1) -(3)


Рекомендовані норми витрати і умови:

1,25 л/га при оптимальних термінах внесення за наявності злакових та дводольних бур'янів.1,25 л/га при оптимальних термінах внесення за наявності злакових та дводольних бур'янів.1,5 л/га - при бур'янах, що переростають, при присутності багаторічних видів і в пізні терміни.Максимальна температура застосування +25 ° C; за сонячної погоди. Вдень та увечері буде йти до +30°C. Мінімальна температура нижче +5°C.При перепадах добових температур більше 20°C не рекомендується.Не рекомендується застосування у сильно вітряну погоду, щоб уникнути зносу робочої рідини на чутливі культури.Не рекомендується застосування менш як за 2 години до випадання опадів, рекомендовано 6 годин.

Застосування гербіциду Майстер Пауер:

Завдяки наявності у складі препарату антидоту, безпечний для кукурудзи (за нормальних умов вегетації) від початку вегетації до 10-го листка культури. Оптимальний гербіцидний ефект досягається у фазі 5-6 листків кукурудзи. У пізніх фазах використання (після 6-го листка) слід уникати обробки препаратом по росі.Завдяки наявності у складі препарату антидоту, безпечний для кукурудзи (за нормальних умов вегетації) від початку вегетації до 10-го листка культури. Оптимальний гербіцидний ефект досягається у фазі 5-6 листків кукурудзи. У пізніх фазах використання (після 6-го листка) слід уникати обробки препаратом по росі.Рекомендується застосовувати гербіцид проти молодих бур'янів, активно вегетуючих: однорічних широколистих (2-6 листків), у т. ч. лободу білу - не пізніше 8 листків; однорічних злакових (від 1 листа до середини фази кущення), при висоті багаторічних злакових 10-15 см у т. ч. видів осоту - до фази стеблування; берізка польова (довжина пагонів до 15 см).

Послідовність приготування робочої суміші:

Бак обприскувача заповнюється водою на 1/3 без приготування маточного розчину.
Розрахункова кількість гербіциду МайсТер Пауер додається в бак.
Перемішати з допомогою мішалки (10-15 хвилин).
Після додавання розчину до розрахункового обсягу, необхідно провести повторне перемішування (10-15 хвилин).
Робочий розчин слід використати протягом 24 годин після приготування.
Для обприскування використовується штанговий обприскувач, зі щілинними наконечниками призначений для внесення гербіцидів.

Ціна: 6355.00 Грн
Кількість:
Відгук
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Зміст відгуку
Оцінка товару
Company MAXXmarketing GmbH