Гербіцид Міладар Дуо, 5л

Рейтинг:

ПІСЛЯСХОДОВИЙ ГЕРБІЦИД СИСТЕМНОЇ ДІЇ ДЛЯ ЗНИЩЕННЯ ОДНОРІЧНИХ, БАГАТОРІЧНИХ ЗЛАКОВИХ ТА ДВОДОЛЬНИХ БУР'ЯНІВ У ПОСІВАХ КУКУРУДЗИ.

Препаративна форма: Концентрат суспензії

Діюча речовина: Мезотріон 100 г / л, + нікосульфурону 45 г / л

Хімічна група: Калистемонес + похідне сульфонілсечовини

Тара: 5л

ПЕРЕВАГИ ПРЕПАРАТУ:

• №1 у контролі злісного бур'яну - ваточника сирійського;

• високоефективний двокомпонентний гербіцид для знищення всіх видів бур'янів у посівах кукурудзи;

• гнучкий у терміни застосування - від 3 до 8 (10) листів кукурудзи;

• відсутня необхідність в бакових «партнерів»;

• за рахунок мезотріону проявляє пролонговану грунтову активність, стримує появу наступних хвиль дводольних бур'янів;

• синергізм двох діючих речовин дозволяє знищувати багаторічні види (берізка, польова, осот, пирій повзучий інші);

• повна відсутність фітотоксичності на культуру в порівнянні з іншими гербіцидами;

• істотне заощадження коштів (понад 60%) при застосуванні МИЛАДАР ДУО.

СУМІСНІСТЬ:

Сумісний з іншими пестицидами і агрохімікатами, крім лужних, на відповідних культурах. Перед приготуванням робочих сумішей доцільно перевірити препарати на сумісність (відсутність осаду, піни, розшарування, збивання в грудки, неповне розчинення одного з препаратів тощо). Не робити бакові суміші з препаратами з групи фосфорорганічних сполук. Інтервал між обробками - 7 діб.

МЕХАНІЗМ ДІЇ:

Гербіцид системної дії. Нікосульфурону припиняє поділ клітин шляхом блокування процесів, що відповідають за біосинтез основних амінокислот. Мезотріон блокує дію рослинних ферментів, що беруть участь у синтезі каротиноїдів, який розширює спектр поглинання хлорофілу. Поєднання двох діючих речовин дає можливість знищувати бур'яни, стійкі до гербіцидів на основі 2,4-Д, сульфонілсечовин, триазинів та інших.

Застосування Миладар Дуо:

Кукурудза

Шкідливий об'єкт: однорічні злакові бур'яни, багаторічні злакові бур'яни, однорічні злакові бур'яни

Терміни виходу працівників на оброблені площі для проведення механізованих - 3 доби, для ручних робіт - 7 діб після обробки

Спосіб, час обробки, обмеження: Обприскування у фазі 3-5 (8) листочків культури

Норми витрати: 1,2 — 1,25 л/га

СПЕКТР ДІЇ:

Вівсюг звичайний, гірчиця (види), грицики звичайні, зірочник середній, просо куряче, мишій (види), пальчатка (види), пирій повзучий, портулак городній, просо (види), редька дика, роман польовий, ромашка (види), щириця (види), амброзія (види), гірчак (види), кропива глуха пурпурова,очий цвіт польовий, осот городній, підмаренник чіпкий, пролисник однорічний, жабрій (види), шпергель звичайний, канатчик Теофраста, лутига розлога, лобода біла, дурман звичайний, галінсога дрібноквіткова, падалиця соняшнику, паслін чорний, дурнушник звичайний, ваточник сирійський.

​​МАКСИМАЛЬНА КРАТНІСТЬ ОБРОБОК ЗА СЕЗОН — 1. ​​

Період очікування від обробки до збирання врожаю не встановлюється.
Норма витрати робочого розчину: 150-250 л/га, залежно від чисельного складу бур'янів.

ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ:

Протягом 7 днів до або після застосування МІЛАДАР ДУО не проводити міжрядного обробітку ґрунту. Крім фази 5 аркушів у кукурудзи, можливе також застосування до 8 аркушів культури. Оптимальною умовою для застосування Міладар Дуо є тепла погода (12-25 ° С) при оптимальній вологості грунту та повітря.

Не рекомендується застосування препарату при несприятливих умовах (холодна або спекотна погода, надмірне зволоження і пригнічений стан бур'янів).

Гербіцид має деякі обмеження щодо розміщення культур у сівозміні: після його застосування на наступний рік можна висівати всі сільськогосподарські культури, крім цукрових буряків, гороху, нуту і овочевих. Соняшник і соя - після проведення оранки.

На момент обробки однорічні злакові бур'яни повинні знаходитися у фазі 2-3 листків, багаторічні злакові заввишки 10-15 см, однорічні злакові - сім'ядолі - 4 аркуша. При обробці по переросли бур'янах ефективність дії знижується.

Ціна: 4001.60 Грн
Немає в наявності
Відгук
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Зміст відгуку
Оцінка товару
Company MAXXmarketing GmbH