Гербіцид Селеніт Макс (Центурион), 5л

Рейтинг:

ПІСЛЯСХОДОВИЙ ГЕРБІЦИД СИСТЕМНОЇ ДІЇ ДЛЯ ПОВНОЦІННОГО ЗНИЩЕННЯ ОДНОРІЧНИХ ТА БАГАТОРІЧНИХ ЗЛАКОВИХ БУР'ЯНІВ У ПОСІВАХ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ КУЛЬТУР.

Діюча речовина Клетодим 120 г/л
Культура Соняшник, картопля, соя, горох, цибуля, ріпак, буряк і ін
Бур'яни Однорічні та багаторічні злакові
Тип використання Системний післясходовий
Форма препарату Концентрат эмульгирующийся
Тара 5 л
Препарат-оригінал Центуріон

ПЕРЕВАГИ ПРЕПАРАТУ:

• проявляє високу ефективність дії для знищення однорічних та багато літніх злакових бур'янів;

• застосовується в посівах незалежно від фази розвитку рослини (крім цвітіння і появи генеративних органів);

• надзвичайно висока толерантність до культурних рослин (при додержання регламентів застосування);

• завдяки досконалій формуляції, до складу якої входить адьювант, активний інгредієнт надійно утримується на поверхні рослин і відмінно поглинається бур'янами;

• повноцінне знищення не тільки наземної частини, але і кореневої системи бур'янів.

СУМІСНІСТЬ:

Сумісний з іншими пестицидами і агрохімікатами, окрім лужних. Перед приготуванням бакових композицій доцільно перевірити їх на сумісність (відсутність осаду, піни, розшарування, збивання в грудки, неповне розчинення одного з препаратів тощо).

МЕХАНІЗМ ДІЇ:

Гербіцид системної дії. Препарат швидко всмоктується через листя і стебла з переміщенням в точки росту. Уповільнює синтез ліпідів, внаслідок чого ріст рослин припиняється, відбувається відмирання точок росту бур'янів, що призводить до їх загибелі.

Спосіб застосування і норми витрат гербіциду Селеніт Макс:

Культура

Спектр дії

Норма витрати, л/га

Час обробки

Цибуля-довгунець, Буряки столові, Буряки кормові, Ріпак, Горох, Соя, Цибуля, Морква

Однорічні злакові бур'яни

1-1,2

Обприскування за висоти бур'янів 3-5 см

Картопля

Багаторічні злакові бур'яни

1,5-2

Обприскування культури по вегетації (за висоти пирію 10-15 см)

Цукрові буряки

Багаторічні злакові бур'яни, однорічні злакові бур'яни

1,4-1,8

Обприскування у фазі 2-4 листків однорічних, 10-1 5 см у багаторічних бур'янів

Соняшник

Багаторічні злакові бур'яни, однорічні злакові бур'яни

1,4-2

Обприскування у фазі 2-4 листків у однорічних, 10-15 см у багаторічних бур'янів

СПЕКТР ДІЇ:

Препарат контролює більше 40 видів однорічних та багаторічних злакових бур'янів. Серед них: їжовник звичайний, метлюг звичайний, дикий овес (вівсюг), їжака збірна, егілопс циліндричний, тонконіг гребінчастий, багаття безостий, полевичка мала, ячмінь мишачий, полови, Елевзина індійська, житняк гребінчастий, падалиця культурних злаків, пирій повзучий, свинорій пальчастий, гумай, різні види тонконога, мишіїв та росички.

ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ:

Незалежно від фази росту культури (крім цвітіння і появи генеративних органів), найвища ефективність дії проти багаторічних злакових бур'янів досягається за умови їх висоти 10-15 см, однорічних - при розвитку 2-4 листків. Ефективність дії гербіциду залежить від якісного внесення препарату та сприятливих погодних умов, краще вносити в ранкові (до 10 год) і вечірні години (18-22 год), при швидкості вітру не більш 5 м/с. Обов'язковою вимогою є забезпечення суцільного та рівномірного покриття площі і рясне змочування рослин під час обприскування. Оптимальні температурні умови для обробки - 15-25 °С.

Не рекомендується використовувати в бакових сумішах з противодводольнимы гербіцидами на відповідних культурах, зокрема з препаратами, які містять такі діючі речовини: бентазон, клопіралід, пиклорам, изоксабен і піридат. Інтервал між обробками в таких випадках повинен становити не менше 5 діб. Обов'язковою умовою ефективності є застосування адьюванта Захоплення Ойл у співвідношенні 1:1, який поліпшує стабільність робочого розчину, покращує розчинення воскового нальоту і проникнення через кутикулу, сповільнює висихання робочого розчину, покращує прилипання та утримання робочого розчину. Під час приготування робочого розчину спочатку додають Захоплення Ойл, перемішують, потім додають Селеніт Макс і ретельно перемішують до однорідності робочого розчину.

Сумісність гербіциду Селеніт Макс:

Сумісний з іншими пестицидами та агрохімікатами, крім лужних. Перед приготуванням бакових композицій доцільно перевірити їх на сумісність (відсутність осаду, піни, розшарування, збивання в клумки, неповне розчинення одного з препаратів тощо).

МАКСИМАЛЬНА КРАТНІСТЬ ОБРОБОК ЗА СЕЗОН — 1.

Період очікування від обробки до збирання врожаю не встановлюється.Норма витрати робочого розчину: 150-250 л/га.

ТОКСИЧНІСТЬ
Класифікація ВООЗ: 3 клас небезпеки.
Терміни виходу працівників на оброблені площі для проведення механізованих робіт — 3 доби, для ручних — 7 діб після обробки.

Ціна: 5407.90 Грн
Кількість:
Відгук
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Зміст відгуку
Оцінка товару
Company MAXXmarketing GmbH