Гербіцид Солцин, 5л

Рейтинг:

Післясходовий гербіцид для знищення бур'янів у посівах кукурудзи.

Діюча речовина: нікосульфурону, 40 г / л

Препаративна форма: концентрат суспензії

АНАЛОГ ГЕРБІЦИДУ МІЛАГРО

Призначення:

Післясходовий системний гербіцид для знищення однорічних та багаторічних злакових та деяких дводольних бур'янів у посівах кукурудзи на зерно та силос.
Високоефективний страховий гербіцид, який знищує навіть злісні багаторічні бур'яни, наприклад, пирій, а також пригнічує розвиток осот за умови обробки їх у фазі розетки.

Механізм дії:

Гербіцид, поглинається листям і стеблами бур'янів, перенесення в меристемних тканин здійснюється як флоемою, так і ксилемою - переміщується до кореневої системи рослин. Припиняє поділ клітин шляхом блокування синтезу ферменту ацетолактатсинтазы, який відповідає за біосинтез основних амінокислот.

Загальні рекомендації:

Застосовують у фазу розвитку кукурудзи 3-10 листків за умови, що культура не екранує бур'яни від робочого розчину. Обробку необхідно проводити в період інтенсивного росту бур'янів та кукурудзи. Не рекомендується застосовувати Солцин 40 SC л. с. в холодну або жарку погоду, в умовах надмірного зволоження, а також у період, коли бур'яни знаходяться в пригніченому стані. Ідеальні умови для застосування Солцина 40 SC л. с. температура не нижче 15 ° С і не вище 25 ° С при оптимальній вологості ґрунту і повітря.

Обприскування проводиться в ранковий або вечірній час в безвітряну погоду, не допускаючи зносу препарату на сусідні культури. Протягом 7 днів до або після застосування Солцину 40 SC л. с. не проводити міжрядної обробки. Проводити культивацію можна через 10-14 днів після обприскування.
Норма витрати робочої рідини 200-300 л / га

Основні переваги:

Висока ефективність проти злакових і деяких дводольних бур'янів, включаючи злісні багаторічні злакові, які проростають з насіння, так і з кореневищ, наприклад, гума, пирій. Можливість застосування в широкому діапазоні фаз розвитку культури Короткий період розпаду в ґрунті Період активності до 3 тижнів.

Тарна упаковка: 5 л

Ціна: 2255.00 Грн
Немає в наявності
Відгук
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Зміст відгуку
Оцінка товару
Company MAXXmarketing GmbH