Гербіцид Базагран, 10л

Рейтинг:

Гербіцид Базагран  при безпосередньому контакті зі стійкими до 2,4-Д та дводольноми бур’янами зупиняє їх ріст та призводе до загибелі. При цьому препарат позитивно впливає на якість та зовнішній вигляд сільськогосподарських культур (зокрема, бобових та злакових).

Активна речовина: бентазон 480 г/л

Вигляд: рідина

Тара: 10 л

Гербіцид Базагран при безпосередньому контакті з бур’янами проникає досередини, й вже за кілька годин починає руйнувати клітини шкідливих рослин та зупиняє їх ріст. При цьому він абсолютно не впливає на розвиток сільськогосподарських культур, навпаки, поліпшує їх якість та зовнішній вигляд (препарат не має обмежень при сівозміні).

Тому бур’яни гербіцидом можна ефективно обробляти на будь-якому етапі їхнього росту, але бажано робити це, коли їх розміри не перевищують висоти культурних рослин: це не дозволить дводольним бур’янам уникнути контакту з розчином.

Перші ознаки впливу Базаграну можна побачити на третій-четвертий добу після його застосування. Препарат ефективно перешкоджає розвитку бур’янів не менше шістдесяти діб, тому обробляти ділянку можна лише раз на сезон. Щоб препарат був ефективним, обробляти ним треба лише у теплу, суху, сонячну погоду (за низької температури не застосовувати), без ознак дощу: протягом найближчих чотирьох годин опадів не повинно бути.

Норми витрат:

Кукурудза – від 1,5 до 3 л/га;
Горох – від 3 до 3,4 л/га;
Соя – від 3 до 3,5 л/га;
Бобові – від 3 до 3,5 л/га;

Пшениця – від 3 до 3,2 л/га;

Жито – від 3 до 3,2 л/га;
Овес – від 3 до 3,2 л/га;
Ячмінь – від 3 до 3,2 л/га;

Рис – від 2 до 2,5 л/га;
Гречка – від 2 до 2,5 л/га;
Льон – від 3 до 3,5 л/га;

Люцерна – від 2 до 2,5 л/га;
Маклея – від 2 до 2,5 л/га;
М'ята – від 2 до 2,5 л/га;
Райграс – 1 л/га. 

Ціна: 5330.00 Грн
Кількість:
Відгук
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Зміст відгуку
Оцінка товару
Company MAXXmarketing GmbH