Гербіцид Гізагард (Оригінал), 5л

Рейтинг:

Гербіцид Гезагард ефективно захищає овочеві та кормові культури від однорічних дводольних та деяких видів злакових бур'янів.

Активна речовина: прометрин 500 г/л

Вид: розчин

Тара: 5 л

Клас небезпеки: 3

Гезагард є препаратом вибіркової дії, здатний проникнути як у бур'яни, що вже з'явилися, через листя, так і в коріння ще не з'явилися насіння бур'янів, якщо обробка була проведена до їх появи на полях.

Ґрунт гербіцидом бажано обприскувати до сходу культурних рослин, коли бур'яни випустили два листки, при цьому обробку краще проводити на оптимально зволоженому і добре підготовленому грунті. Поля обробляти потрібно обприскувачем, оснащеним гарною мішалкою, бажано використовувати наконечники з плоским розпилом.

Залежно від кількості використовуваного при обробці препарату, а також від кліматичних та ґрунтових умов, Гезагард успішно захищає культурні рослини від злакових та однорічних дводольних бур'янів протягом десяти-дванадцяти тижнів.

Через рік після застосування препарату на полях можна засівати будь-які сільськогосподарські культури: за дотримання інструкції препарат не фітотоксичний.
Незважаючи на те, що Гезагард можна поєднувати з багатьма гербіцидами, препарати обов'язково потрібно перевіряти на сумісність.

Норми витрати:

Норми витрати багато в чому залежить від кількості бур'янів і кількості гумусу в грунті (чим їх більше, тим доза вища):

Гречка, овес: 1-1,5 л/га;

Спаржа, горох, морква, соняшник, кукурудза, аптекарська ромашка: 2-4 л/га;

Фенхель, квасоля, петрушка, соя, боби, картопля, кріп: 3-5 л/га;

Тмін: 5 л/га;

М'ята, лаванда: 6 л;

Коріандр: 8 л/га.

Ціна: 2972.50 Грн
Кількість:
Відгук
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Зміст відгуку
Оцінка товару
Company MAXXmarketing GmbH