Гербіцид Основа (Харнес), 20л

Рейтинг:
Гербіцид Основа (гербіцид Харнес) ефективно захищає посіви соняшнику, кукурудзи та сої від бур'янів, для яких немає можливості знищити їх виключно за рахунок механічної обробки.
 
Діюча речовина: ацетохлор, 900 г / л.
 
Дія: Селективний досходовий ґрунтовий гербіцид.
 
Об'єкт дії: Однорічні злакові та деякі двосімядольні бур'яни.
 
Культури: Соняшник, кукурудза, соя.
 
Препаративна Форма: Концентрат емульсії.
 
Tapa: Каністра 20 л
 
Температура зберігання: +5 ... + 35 °C.
 
Переваги:
  • Забезпечує чистоту поля від бур'янів з самого початку вегетації, що важливо на ранньому етапі розвитку культурної рослини;
  • Застосування гербіциду дозволяє зменшити кількість механічних обробітків ґрунту, тим самим зберігаючи вологу та структуру родючого шару;
  • Гербіцид Основа незамінний при складних погодних умовах, які ускладнюють післясходовий обробіток;
  • Має переваги перед іншими післясходовими гербіцидами, які використовуються в період, коли бур'яни вже проросли і забрали більшу частину поживних речовин і вологи з грунту;
  • Розкладається в ґрунті протягом вегетаційного періоду і не може впливати на інші культури в наступному сезоні;
  • Малотоксичний для тварин, птахів і риби.

Механізм дії препарату

Діюча речовина препарату Основа відрізняється високою активністю у боротьбі з однорічними злаковими і деякими дводольними бур'янами. Після внесення гербіцид залишається у верхньому шарі грунту, діючи на бур'яни, що проростають, і проникає в стебла і коріння, активно затормаживая ріст і поділ клітин, також порушуючи білковий та ліпідний обмін. Порушення обміну речовин необоротне, в результаті якого зупиняється ріст проростків і вони гинуть. При дотриманні технології внесення гербіцид забезпечує відсутність бур'янів протягом 6-8 тижнів з дня внесення. Резистентності до препарату не виявлено - саме тому варто купити гербіцид Основа (гербіцид Харнес) у нас на сайті.

В оптимальних дозах препарат забезпечує боротьбу з такими бур'янами, як: щириця (види), амброзія полинолиста, полови багатоколірний, портулак городній, гірчак (види), мишій (види), паслін чорний, дурман звичайний, пальчатка криваво-червона, зірочник середній, просо куряче, лобода біла і т. д.

Рекомендації до застосування:

Культура

Норма витрати препарату, л / га

Норма витрати гербіциду Основа л / га

Цільовий об'єкт дії

Оптимальний час обробки (фаза розвитку рослин)

Соняшник, кукурудза, соя

1,5-3,0

200-400

Однорічні злакові та дводольні бур'яни

Обприскування ґрунту до посіву, під час посіву, після посіву, але до появи сходів культури

Загальні рекомендації щодо застосування препарату

На ефективність застосування впливають наступні фактори:

  1. Рівень гумусу в ґрунті. При збільшенні рівня вмісту гумусу в ґрунті треба збільшувати норму витрати препарату.
  2. Структура ґрунту. На важких за механічним складом грунтах варто збільшувати норму витрати гербіциду, на легких - зменшувати.
  3. Вміст вологи в ґрунті. Гербіцидна активність проявляється тільки при вмісті вологи в грунті. В посушливих умовах обов'язкова механічна закладення препарату на невелику глибину.
  4. Препарат не діє на пророслі бур'яни.

Внесення препарату здійснюється на поверхню ґрунту, який повинен бути досить теплим і вологим. Великі тверді грудки збільшують площу поглинання і зменшують ефективність препарату. Оптимальні умови для максимального ефекту - дощ або зрошення після обприскування (10-15 мм).

В посушливих регіонах гербіцид необхідно заробляти в ґрунт бороною або культиватором на глибину 3-5 див

Оптимальний спосіб застосування препарату - відразу після посіву, до появи сходів культури, під боронування. Без закладення гербіцид вноситься при високій імовірності дощу.

Порядок приготування робочого розчину препарату:

Вода для приготування робочого розчину береться тільки чиста. Велика кількість сторонніх тіл, мулу або глини у воді може істотно знизити дію гербіциду. При використанні жорсткої води рекомендується застосовувати знижені норми концентрації робочого розчину і підвищені дози препарату.

Робочий розчин готують безпосередньо перед обробкою. Для цього потрібно відміряти необхідну кількість препарату на одну заправку обприскувача та наповнити бак водою наполовину, після чого включити мішалку. Потім залити в обприскувач необхідну кількість препарату та через 15-20 хвилин доливається вода до повного об'єму.

Увага! Мішалка повинна бути постійно включеною.

Ціна: 4920.00 Грн
Немає в наявності
Відгук
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Зміст відгуку
Оцінка товару
Company MAXXmarketing GmbH