Гербіцид Пантера, 5л

Рейтинг:

Післясходовий системний гербіцид для боротьби з однорічними і багаторічними злаковими бур'янами в посівах овочевих, кормових і технічних культур.

Перевага:

Висока селективність та безпечність для культурних рослин.
Системна дія дозволяє Пантера® проникати і знищувати кореневища бур'янів.
Висока стійкість до впливу дощу — при нормальних умовах Пантера® поглинається протягом 1 години.
Незначний молекулярний розпад при несприятливих для рослин умовах, що забезпечує більш надійне действиепрепарата. Пантера® продовжує діяти при настанні сприятливих умов для бур'янів.

Препаративна форма: Концентрат емульсії з вмістом 40 г/л квизалофоп-П-тефурила.

Механізм дії:

Завдяки системним властивостям гербіцид повністю проникає в рослини протягом години. Пантера® швидко проникає в усі частини рослини (кореневища, точки росту, листя) і відразу починає діяти — зупиняє ріст і пригнічує бур'яни.

Спектр активності:

Однорічні і багаторічні (пирій повзучий) злакові бур'яни.

Період захисної дії:

Пантера® після обробки швидко проникає в рослини, накопичується в точках росту, впливаючи на синтез ліпідів, що призводить до загибелі бур'янів. Пантера® діє на бур'яни, наявні в посівах на момент обробки і не діє на що з'явилися пізніше).

Швидкість впливу:

Симптоми дії видно вже через 3 дні — хлороз листя і зупинка зростання. Відмирання рослин, включаючи кореневу систему відбувається через 10-21 день.

Фітотоксичність

При дотриманні регламентів застосування випадків прояву фітотоксичності не відзначено.

Сумісність

Пантера® сумісна з широким рядом противодвудольных гербіцидів, крім високолужних продуктів. У кожному випадку необхідна попередня перевірка сумісності змішуються препаратів.

Спосіб застосування

Культура Норма витрати препарату, л/га Шкідливий об'єкт Спосіб, час обробки, особливості застосування Строк очікування (кратність обробок)
Буряк цукровий, столовий, кормовий, картопля, цибуля, льон, морква, капуста білокачанна, томати розсадні та посівні, соя, соняшник 0,75-1 Однорічні злакові (просо куряче, сорго польове, щетинники) бур'яни Обприскування посівів у фазі 2-4 листків у бур'янів незалежно від фази розвитку культури — (1)
1-1,5 Багаторічні злакові (пирій повзучий) бур'яни Обприскування посівів за висоти бур'янів 10-15 см незалежно від фази розвитку культури
Ріпак 0,75-1 Однорічні злакові (просо куряче, сорго польове, щетинники) бур'яни Обприскування посівів у фазі 2-4 листків у бур'янів незалежно від фази розвитку культури 45 (1)
1-1,5 Багаторічні злакові (пирій повзучий) бур'яни Обприскування посівів за висоти бур'янів 10-15 см незалежно від фази розвитку культури


Термін придатності: 3 роки в закритій фабричній упаковці з моменту виготовлення.

Рекомендації:

Пантера® дає найкращі результати при обприскуванні сухих, активно зростаючих бур'янів, не зазнають температурного стресу або стресу, викликаного посухою.
Не обприскуйте з Пантера® культури, відчувають стрес, в тому числі культури, зростання яких призупинився через внесених раніше гербіцидів, недостатності харчування, поразки комахами, впливу вітру або морозу.
Не обробляйте культиватором і не мотыжьте буряки протягом 21 дня з моменту внесення Пантера®, так як в цьому випадку процес придушення бур'янів не буде завершено.

Фасовка: 5л.

Ціна: 3280.00 Грн
Кількість:
Відгук
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Зміст відгуку
Оцінка товару
Company MAXXmarketing GmbH