Гербіцид Сойгард, 0,5кг

Рейтинг:

Гербіцид Сойгард - післяхідний селективний гербіцид сульфонілмочевіни для ефективної боротьби з дводольними і злаковими бур'янами на посівах соі. Через високу концентрацію діючої речовини існує унікальний препарат на ринку для захисту рослин.

Зміст діючої речовини: хлоримурон-етил, 750 г/кг

Препаративна форма: гранули, що диспергуюються у воді

Пакування: 0,5 кг

Перевага препаратів:

- Низька норма внесення;

- має часткову дію на травні бур'яни;

- Зупиняє подальший ріст бур'янів вже через кілька годин після внесення;

- Охорона протягом всього періоду вегетації;

- Високе співвідношення: ціна/ефективність.

Механізм дії:

Швидко доносить до бур’янів через листя і переміщається в зони росту коренів і стебел. Блокує ензим ацетолактасинтази, який допомагає синтезу для з’ясування амінокислот, лейцина та валина, що призводить до нищення клітин і розвитку бур’янів. Видимі ознаки дії з'являються протягом 3-5 днів, хлороз листя і повна загибель спостерігаються через 1-3 тижні після застосування ліків.

Спектр дії:

Осот польовий (Сіргіум arvense), гулянка (віди) (Sisymbrium), амброзія поличена (Ambrosia artemisifolia), редька дика (Raphanus raphanistroum), молочай (віди) (Euphorbia), костора (Bromus), пастушка звичайна (Capsellabursapastissoris), пікуль звичайний (Galistechitча), горів (Pumongississynissarnis), кома (carnissarnis), кома (Caturisnischischischituris), кома (Marchiscarchiscarchituris), кома (Marchiscarchiscarnis, Garchiscarnis, Garchituris).

Рекомендації для використання:

Оптимальна температура внеску складає від +10 до + 27 °С (але не нижче 5 °С) при невітряній погоді, в ідеалі на помірний вологий ґрунт. Дощ або зрошення через 1-3 дні після застосування поліпшує ефективність ліків. Не рекомендується робити на посівах сої, які перебувають у стресовому стані через холод, спеку, засуху, механічне пошкодження або зливу та залишки роси на поверхні бур’янів. Не застосовувати на грунті з рН вище 7. Не використовувати у бакових сміях з фосфороорганічними інсектицидами. Потрібно дотримуватися наступного сівоборота: соя - без обмежень, через три м'ясця можна висіти озимі зернові, на наступну весну - зернові колосові, горох, кукурудзу, через рік - соняшник, рапс, через рік - овочі.

Застосування ліків:

Культура

Спектр дії

Норма витрати

Час обробки

соя

однорічні дводольні бур’яни

1,0-2,0

Обприскування сої в фазі 1-2 справжніх листківЦіна: 1845.00 Грн
Кількість:
Відгук
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Зміст відгуку
Оцінка товару
Company MAXXmarketing GmbH