Гербіцид Тотал К, 20л

Рейтинг:

Системний гербіцид суцільної дії для боротьби з широким спектром однорічних та багаторічних бур'янів на сільськогосподарських угіддях та землях несільськогосподарського призначення. Десикант для зернобобових та соняшника.

Діюча речовина: калійна сіль гліфосату, 625 г / л

Хімічний клас: гліцин

препаративна Форма: розчинний концентрат (РК)

Упаковка: каністри 20 л

Норма витрати: 1,5 л / га

Швидкість дії:

перші ознаки гербіцидної дії проявляються на 2-3 добу у вигляді пожовтіння і побуріння рослин. Повна загибель спостерігається на 4-7 добу після обробки в залежності від видового складу бур'янів та норми внесення препарату.

Механізм дії:

діюча речовина, потрапляючи на вегетуючі зелені частини бур'янів (листя, стебла), послаблює мижкутикулярни зв'язку, дозволяє поглинути препарат паренхімою з подальшим переміщенням за всім органам з інгібуванням синтезу амінокислот, необхідних для росту і розвитку бур'янів, а це призводить до повної їх загибелі в тому числі і до кореневої системи. Тотал к застосовується тільки по активно вегетуючих бур'янах і не діє на рослини, які проросли після застосування гербіциду.

Властивості і переваги:

- Високоефективний гербіцид суцільної (неселективною) дії.- Завдяки унікальному механізму проникнення збільшується швидкість дії, знижуючи вплив температурного режиму в момент застосування препарату. Адаптований до більш широкого температурного діапазону, тим самим розширюються тимчасові, біологічно обґрунтовані, рамки застосування гербіциду.

- Опади, що випадають через 30 хв. після внесення препарату не знижують його ефективність.

- Застосування в період інтенсивного росту бур'янів, дозволяє повністю контролювати всі багаторічні бур'яни, в тому числі такі як пирій повзучий, осот рожевий, березка польова та ін

- Тотал До рекомендується для боротьби з багатьма гидрофитнимы бур'янами (осоки, рогозу та ін)

- На оброблених площах тоталом до з багаторічною бур'янами рослинністю, згідно з регламентом застосування, приступати до механічного розпушування, рекомендується не раніше ніж через 8-12 днів. В іншому випадку може статися штучна «ампутація» верхівкової частини бур'янів.

- Препарат не має обмежень у сівозміні. Після обробки препаратом тотал до можна висівати будь-які культури.

- Можна застосовувати в якості десиканта перед збором врожаю, що дозволяє підвищити якість зерна за рахунок зниження вологості і засміченості посівів.

Застосування препарату тотал до в системах паровий, зяблевої і мінімальних обробок грунту, знижує витрати на механічне розпушування, дозволяє зменшити їх кількість і тим самим знизити ерозію грунту і підвищити його вологозабезпеченість. Завдяки унікальній хімічній природі перевершує всі відомі гербіциди з інших класів, за спектром дії.

- Тотал До не має ґрунтової активністю. Боротьбу з бур'янами рослинністю в системі mini-till, no - till в досходовий період, можна реалізовувати за допомогою гербіциду суцільної дії.Умовою безпечного застосування, є виключно досходове внесення препарату (максимум за 2-3 дні до появи сходів культури). Також не рекомендується внесення препарату в досходовий період при можливості випадання опадів зливового характеру, у зв'язку з можливістю промивки препарату небажані (насинневмисни) шари грунту.

Інструкція по застосуванню і норми витрати гербіциду ТОТАЛ ДО

Реєстрація препарату:

Культура Об'єкт Норма витрати препарату, л/га Норма витрати робочої рідини, л/га
Пари і поля під посіви ярих та озимих культур однорічні злакові та дводольні бур'яни 1,5 200 — 300
багаторічні злакові та дводольні бур'яни 2,0 — 4,0
Практика застосування:
Землі несільськогосподарського призначення однорічні та багаторічні бур'яни 1,5 — 4,0 200 — 300
деревно-чагарникова рослинність 3,0 — 4,0
Сади (стрічкове внесення) однорічні та багаторічні бур'яни 1,0-1,5
Зернобобові, соняшник предуборочная десикация 1,5-2,5
Кукуруза предуборочная десикация 2,5-3,5
Виноградники (ленточное внесение) однолетние и многолетние сорняки 1,0-1,5
Лён-долгунец предуборочная десикация 2,0
Лессовое хозяйство подготовка площади под высев (высадку) пород деревьев 3,0 — 4,0

Особенности применения гербицида ТОТАЛ К:

Первые признаки гербицидного действия появляются на 2-3 день в виде пожелтения и побурения растений. Полная гибель наблюдается на 7-14 день после обработки в зависимости от видового состава сорной растительности и нормы внесения препарата.
Тотал До не має ґрунтової активністю. Боротьбу з смітної рослинністю в системі Mini-till, No - till в досходовий період, можна здійснити з допомогою загальнознищувальної гербіциду. Умовою безпечного застосування, є виключне досходове внесення препарату (максимум за 2-3 дні до появи паростків культури). Також, не слід проводити внесення препарату в предвсходовый період при очікуванні опадів зливового характеру, зважаючи на небезпеку промивання препарату в нижележащие (семярасполагаощие) шари грунту.
Класифікація ВОЗ, токсикологічна характеристика:
III класу (помірно токсичні).
Термін придатності та умови зберігання препарату:
Три роки в закритій заводській упаковці при температурі повітря від + 5 ° С до + 35 ° С.

Ціна: 9840.00 Грн
Немає в наявності
Відгук
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Зміст відгуку
Оцінка товару
Company MAXXmarketing GmbH