Гербіцид Центуріон

Рейтинг:

Післясходовий системний гербіцид для боротьби з однорічними і багаторічними злаковими бур'янами на основі 240 г/л клетодиму, застосовуваний і поставляється разом з адъювантом Аміго Стар.
Препаративна форма: концентрат емульсії
Діюча речовина: 240 г/л, клетодим
Характеристика діючої речовини: клетодим відноситься до групи циклогександиона і володіє системною дією.

Переваги:

- володіє системною дією, швидко проникає у всі частини бур'янів, включаючи коріння і кореневища.

- знищує практично всі види однорічних і багаторічних злакових бур'янів, в тому числі злісні (пирій, свинорой, гумай).

- застосовується без обмежень за стадіями розвитку культурних рослин.

- забезпечує високу ефективність при малих нормах витрати незалежно від грунтово-в бакових сумішах з противодвудольными гербіцидами Центуріон-А володіє ефектом синергізму, що дозволяє знижувати рекомендовані дозування всіх компонентів суміші

Механізм дії препарату:

Центуріон проникає в бур'янисті рослини через листя і стебла, активно переміщується по них, концентрується в точках росту і блокує синтез ліпідів. Протягом 1-2 днів після обробки ріст бур'янів припиняється. Через 3-7 днів відбувається побуріння і відмирання точок росту міжвузлів; листя набувають хлоротическую забарвлення. Через 7-12 днів настає повна загибель рослин. Кореневища всихають через 12-20 днів.

Спектр гербіцидної активності:

Центуріон пригнічує практично всі види однорічних злакових бур'янів, включаючи самосіви зернових і кукурудзи, а також багаторічні злаки, у тому числі пирій повзучий, свинорій пальчастий, гумай та ін

Культури:

Центуріон дозволений до застосування на буряках (цукрової, їдальні, кормовий), картоплі, моркви, цибулі, льону, сої, маклее серцеподібної.
- буряк цукровий, столовий, кормовий, картопля, морква, цибуля, льон, соя
Норма витрати: 0,2-0,4 л/т.

Шкідливий об'єкт: однорічні злакові бур'яни (просо куряче, види мишіїв).

Терміни обробок: обприскування посівів у фазі 2-6 листків у бур'янів, незалежно від фази розвитку культури. Витрата робочого розчину 200-300 л/га

- буряк цукровий, столовий, кормовий, картопля, морква, цибуля, льон, соя
Норма витрати: 0,7-1,0 л/т.

Шкідливий об'єкт: багаторічні злакові бур'яни, у т.ч. пирій повзучий. Терміни обробок: обприскування посівів за висоти пирію 10-20 см, незалежно від фази розвитку культури.

Витрата робочого розчину 200-300 л/га

Особливості застосування:

Мінімальні дозування препарату застосовують при дотриманні оптимальних строків обробки, максимальні – при високій засміченості (понад 300 шт./кв. м) або за переросли бур'янам. При появі двох хвиль сходів бур'янів можливо дробове внесення з мінімальною нормою витрати по 0,2 л/га Обприскування рекомендується проводити в ранкові години при температурі повітря до +25°С

Рекомендації по охороні корисних об'єктів флори і фауни:

Ограничений нет. 3 класс опасности для пчел (малоопасен для пчел), ограничения в рамках существующей «Инструкции по профилактике отравления пчел пестицидами»; ограничение лета пчел > 3-4 часа, погранично-защитная зона для пчел > 2-3 км. Не допускается обработка цветущих энтомофильных культур, любых полей и территорий с цветущими сорняками (более 3 растений на 1 м) в период активного лета пчел, а также последующее посещение пчелами обработанных сельхозугодий ранее установленного срока. Необхідно скошування масово квітучих бур'янів по периметру оброблюваного поля на відстань можливого знесення пестициду. Обробки рослин необхідно проводити в ранкові і вечірні години, допустимо проведення їх вдень в похмуру прохолодну погоду, коли бджоли не вилітають з вулика. Обов'язково попереднє (за 4-5 днів) оповіщення місцевих громадських та індивідуальних бджолярів (засобами друку, радіо) про характер запланованої до використання засоби захисту рослин, строки та в зонах його застосування.

Сумісність:

Змішування з добривами не рекомендується. В бакових сумішах Центуріон ідеально поєднується з гербіцидами на основі десмедифаму, фенмедифама, етофумезата, трифлусульфурона, метамітрону, клопіраліду. Тим не менш, сумісність гербіциду з іншими препаратами може залежати від їх препаративних форм та від якості води. Тому перед його застосуванням завжди повинна бути виконана перевірка на сумісність. У разі подальших питань звертайтеся до постачальників.

Ціна: 1845.00 Грн
Кількість:
Відгук
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Зміст відгуку
Оцінка товару
Company MAXXmarketing GmbH