Гербіцид Нарапс (Галера), 5л

Рейтинг:

Високоефективний післясходовий гербіцид системної дії для знищення однорічних та багаторічних (корнепорослевых) дводольних бур'янів в посівах ріпаку та гірчиці.

Аналог - ГАЛЕРА

Препаративна форма: Розчинний концентрат

Активна речовина: Клопіралід 267 г/л

Хімічна група: Похідні піридину

Токсичність: Класифікація ВООЗ: 3 клас небезпеки
Терміни виходу працівників на оброблені площі для проведення механізованих - 3 доби, для ручних робіт - не потрібно

Упаковка: 5 л

Переваги:

• ефективне знищення підмаренника чіпкого у фазі 3-5 кілець, видів ромашки, осоту, лободи і васильків;
• економічність і рентабельність використання;
• безпека для рослин ріпаку та гірчиці;
• низька норма витрати.

Норми витрат препарату

Культура Норми витрат препарату, кг/га
Ріпак 0,3 - 0,35 л/га
Гірчиця 0,3 - 0,35 л/га

Сумісність:

Сумісний з іншими пестицидами та агрохімікатами на відповідних культурах. Мають нейтральну реакцію. Перед приготуванням робочих сумішей доцільно перевірити препарати на сумісність (відсутність осаду, пенали, розшарування, збивання в грудки, неповне розчинення одного з препаратів тощо). Не змішувати з фунгіцидами, регуляторами росту, які мають ретардантный ефект. Інтервал між обробками такими не менше 10-12 діб.

Механізм дії:

Системна дія. Діючі речовини гербіциду проникають через листя та корені рослини, швидко мігрують до точок росту, зокрема, в корені і кореневища, що дозволяє контролювати всі корнепорослевые бур'яни/

Спектр дії:

Чутливі бур'яни: амброзія полинолиста, вика посівна, волошка синя, горець почечуйний, рутка лікарська, крестовник звичайний, конюшина (види), мати-й-мачуха, ромашка звичайна, нетреба звичайна, осот (види), паслін чорний, петрушка собача , підмаренник чіпкий (3-5 кілець), ромашка (види)
Середньочутливі бур'яни: галінсога дрібноквіткова, кропива (види), гречка татарська, жабрій звичайний, зірочник середній, лобода біла, мак польовий, незабудка польова, фіалка польова, щириця звичайна, падалиця соняшнику.

Норма витрати робочого розчину: 150-250 л/га

Особливості застосування:

Максимальна ефективність препарату досягається при застосуванні його в ранні фази розвитку бур'янів (збігається з осіннім періодом). При високій засміченості посівів осотами, горцем і рекомендовано збільшувати норму до 0,4 л/га. Обприскування необхідно проводити за швидкості вітру трохи більше 5 м/с. Рекомендується застосовувати при температурі 12-25 °С. Умовою ефективної дії є відсутність опадів після внесення препарату протягом 4 годин. Не змішувати з фунгіцидами та регуляторами росту, які мають ретардантний ефект, а також із фосфорорганічними інсектицидами. Інтервал між обробками такими препаратами повинен становити 10-12 днів. Не використовувати відразу після заморозків або при їх очікуванні напередодні обробки. Не використовувати в посівах, які перебувають у стресовому стані (під час посухи, надмірного зволоження грунту, пошкоджень шкідниками, хворобами, заморозками тощо) і при різких перепадах нічних і денних температур. Після застосування препарату в осінній або весняний період, якщо культура загинула з яких-небудь причин, заборонено проводити пересівання бобовими і пасльоновими культурами.

Ціна: 4975.35 Грн
Немає в наявності
Відгук
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Зміст відгуку
Оцінка товару
Company MAXXmarketing GmbH