Компанія здійснює повернення та обмін товарів належної якості згідно Закону «Про захист прав споживачів».

Товар, замовлений в нашому інтернет-магазині, ви можете повернути (обміняти) протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки, відповідно до закону України «Про захист прав споживачів», якщо цей товар не потрапляє до переліку товарів належної якості, що не підлягають обміну  (поверненню) згідно Постанови Кабінету Міністрів України №172.

Строки повернення і обміну

Повернення та обмін товарів можливий протягом 14 днів після отримання товару покупцем.

Умови повернення для товарів належної якості

Терміни повернення Повернення можливе протягом 14 днів після отримання (для товарів належної якості). Зворотна доставка товарів здійснюється за домовленістю. При отриманні товару Замовник повинен перевірити цілісність і наявність замовленого товару безпосередньо у відділенні Нової пошти чи у присутності працівника кур'єрської служби. У разі виявлення порушення або нестачі замовленого товару має бути оформлена претензія письмово. В іншому випадку у поверненні може бути відмовлено.

Перед тим, як повернути товар, необхідно обов'язково зв'язатися з менеджером для оформлення заявки на повернення.  Повернення здійснюється службою  Нової пошти.

Згідно із Законом «Про захист прав споживачів», компанія може відмовити споживачеві в обміні та поверненні товарів належної якості, якщо вони відносяться до категорій, що зазначені у чинному Переліку непродовольчих товарів належної якості, не підлягають поверненню та обміну.